Úszás

Sikeres magyar sportág, amelynek a világbajnokságátá Budapest rendezi 2017-ben.

Cselgáncs: Karakas Hedvig öt év után ismét Grand Prix-t nyert

2019.09.20. 20:45
Karakas Hedvig megnyerte az 57 kilogrammos kategória küzdelmeit a taskenti cselgáncs Grand Prix-n.

Forma-1: vizsgálat ide, vagy oda, Hamiltoné a második szabadedzés

2019.09.20. 19:20
Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Szingapúri Nagydíj pénteki második szabadedzésén.

Zárt kapus lesz az Azerbajdzsán elleni Eb-selejtező

2019.09.20. 17:30
Az UEFA döntésének értelmében zárt kapuk mögött kell megrendezni az októberi Magyarország-Azerbajdzsán Európa-bajnoki selejtezőt.

Kézilabda: pályázunk a 2024-es női Európa-bajnokság megrendezésére

2019.09.20. 16:40
Magyarország Ausztriával és Svájccal közösen pályázik a 2024-es női kézilabda Európa-bajnokság megrendezésére. A magyarországi mérkőzéseket …

Birkózó-vb: Muszukajev Iszmail bronzérmet szerzett

2019.09.20. 15:55
A honosított magyar versenyző a negyedik magyar dobogós helyet szerezte meg a nur-szultani olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

Bundesliga: szerződést hosszabbított Gulácsival az RB Leipzig

2019.09.20. 15:25
A magyar válogatott kapusának kontraktusa 2022-ig szólt, ezt toldották meg most egy évvel.

Birkózó-vb: Sastin Marianna ötödik lett

2019.09.20. 15:10
Nem sikerült nyernie a pénteki bronzmeccsén, így ötödik helyen végzett Sastin Marianna a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokságon.

La Liga: spanyol állampolgár lett a Barcelona csodatinije

2019.09.20. 14:10
Megkapta a spanyol állampolgárságot Ansu Fati, mindez azt jelenti, hogy pályára léphet a spanyol U17-es csapatban a brazíliai világbajnokságon.

Forma-1: Verstappené az első szabadedzés, Hamiltont vizsgálják Szingapúrban

2019.09.20. 13:05
Megúszhatja a büntetést Lewis Hamilton, miután felmerült a gyanúja annak, hogy szabálytalan autóval vágott neki a Szingapúri Nagydíj első …

Sportlövő Eb: bronzérmes a férfi puskás csapat

2019.09.20. 12:40
Bronzérmet szerzett a bolognai olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon a Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter összetételű magyar csapat.