NBA: folytatta a sormintát a Boston Celtics (videó)

2018.05.24. 10:35
A Boston Celtics 96-83-ra győzött a Cleveland Cavaliers ellen az NBA Keleti főcsoportjának döntőjének ötödik mérkőzésén ahol még mindig nem született vendéggyőzelem.

NHL: elől-hátul csődöt mondott a Lightning, döntőbe jutott a Washington

2018.05.24. 09:25
A fővárosiak kíméletlenül megbüntették a sokat hibázó Tampa Bayt, biztosan új bajnokot avatnak az NHL-ben.

NBA: a Houston nyerte a nyugati döntő legfordulatosabb meccsét (videó)

2018.05.23. 13:30
A Houston Rockets fantasztikus csatában 95-92-re győzött a címvédő Golden State Warriors ellen, és így kiegyenlített a párharcban.

NBA: az első negyedben döntött a Cleveland (videó)

2018.05.22. 14:35
A Cleveland Cavaliers csak az első negyedben dobott több pontot a Boston Celticsnél a Keleti főcsoport döntőjének negyedik mérkőzésén, de ez is elég volt ahhoz, hogy kiegyenlítsen a …

NHL: hetedik meccsen döntik el ki lesz Kelet királya

2018.05.22. 11:30
A Washington Capitalst nem nyomta agyon a győzelmi kényszer, simán nyertek a Tampa Bay elleni Keleti főcsoportdöntő hatodik mérkőzésén.

NBA: megsemmisítette a Houstont a Golden State (videó)

2018.05.21. 12:45
A címvédő Golden State Warriors elképesztő fölényben játszva 126-85-ra győzött a Houston Rockets elleni főcsoportdöntő harmadik mérkőzésén, és vezeti a párharcot.

NHL: a Vegas álmodhat tovább

2018.05.21. 12:25
A Vegas Golden Knights az első döntős, miután a párharc ötödik összecsapásán Winnipegben sikerült megszereznie a továbbjutáshoz szükséges negyedik sikert.

NHL: nem hokizhat tovább a szlovák klasszis

2018.05.20. 15:25
A háromszoros Stanley-kupa győztes szlovák támadónak egy fertőző bőrbetegség miatt kell visszavonulnia.

NHL: már a Tampánál az előny

2018.05.20. 10:10
A Tampa Bay Lightning 3-2-re győzött a Washington Capitals ellen az NHL Keleti főcsoportjának döntőjében és így átvette a vezetést a párharc ötödik mérkőzése után.

NBA: most a Cleveland csinálta azt amit akart (videó)

2018.05.20. 09:15
A Cleveland Cavaliers fölényes, 116-86 arányú győzelmet aratott a Boston Celtics ellen a Keleti főcsoport döntőjének harmadik meccsén, és így szépített.