NHL: egalizált a Tampa

2016.05.21. 10:20
Egyenlített az NHL Keleti főcsoportdöntőjében a Tampa Bay Lightning együttese, miután hazai pályán 4-3-ra legyőzte a Pittsburgh Penguinst.

NBA: egalizált a címvédő

2016.05.19. 08:15
A Golden State 118-91 nyert az Oklahoma ellen, s ezzel 1-1-re áll a Nyugati-főcsoport döntője

NHL: előnyben a Pingvinek

2016.05.19. 08:05
Idegenben nyert a Pittsburgh Penguins a Tampa Bay Lightning ellen, így 2-1-re vezet a keleti döntőben

NBA: a 180 ezres parkett

2016.05.18. 16:55
Vajon miért ér egy vagyont egy egyszerű parketta?

NHL: Ovecskin hazatérhet, láthatjuk a vb-n

2016.05.12. 10:15
A Pittsburgh Penguins lesz a Tampa ellenfele a Keleti főcsoport döntőjében, miután hatmeccses sorozatban búcsúztatta az alapszakaszt megnyerő Washingtont

NBA: főcsoport-döntőben a címvédő

2016.05.12. 10:00
A Golden State Warriors negyedszer is legyőzte a Portland Trail Blazerst, ezzel bejutott a nyugati főcsoport döntőjébe.

NBA: Curry 40-esével hozta 3-1-re a párharcot a Warriors

2016.05.10. 10:05
Már csak egy győzelem kell a főcsoport-döntőhöz a Warriorsnak, egyenlített a Miami a Toronto ellen

NHL: hétmeccses párharcok Nyugaton

2016.05.10. 09:55
Mindkét ágon 3-3-ra áll a főcsoport elődöntő Nyugaton az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokságban.

WTCC: Michelisz pályacsúccsal kezdett

2016.04.22. 14:50
Michelisz Norbert házigazdához méltón a leggyorsabb köridővel nyitott a Hungaroringen a pénteki teszten.

NBA: rájátszásban a Dallas

2016.04.12. 09:40
A Dallas Mavericks bejutott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásába: a texasi együttes a Utah Jazz otthonában aratott sikerrel biztosította helyét a playoffban.