NBA: először jutott döntőbe a Toronto Raptors

2019.05.26. 10:55
A Toronto Raptors 100-94 arányban győzött a Milwaukee Bucks ellen és így 4-2-es összesítéssel, története során először jutott be az NBA nagydöntőjébe.

NBA: már a Raptors van lépéselőnyben

2019.05.24. 08:40
A Toronto Raptors átvette a vezetést a Keleti főcsoport döntőjében miután 105-99-re győzött a Milwaukee Bucks otthonában.

NBA: egyenlített a Toronto Raptors

2019.05.22. 13:30
A Torontot Raptors 120-102-re győzött a Milwaukee Bucks ellen a Keleti főcsoport döntőjének negyedik mérkőzésén és így egyenlített a párharcban.

NHL: a St. Louis Blues lesz a Boston ellenfele a döntőben

2019.05.22. 11:50
A St. Louis Blues kedden megnyerte a vendég San Jose Sharks ellen a nyugati finálé hatodik mérkőzését, így 4-2-es összesítéssel bejutott az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) …

NBA: nincsen döntő a Golden State nélkül

2019.05.21. 08:40
Az NBA-címvédő Golden State Warriors hosszabbítás után negyedszer is legyőzte a Portlandet a nyugati konferencia fináléjában, így söpréssel jutott be zsinórban ötödik döntőjébe.

NBA : maratoni csata után szépített a Toronto

2019.05.20. 10:35
A Toronto Raptors kétszeri hosszabbítás után 118-113-ra győzött a Milwaukee Bucks ellen és így szépített a Keleti főcsoport döntőjében.

NHL: a Blues került közelebb a döntőhöz

2019.05.20. 09:50
A St Louis Blues 5-0-ra győzött San Joséban a Nyugati főcsoport döntőjének ötödik mérkőzésén és így egyetlen sikerre került attól, hogy a Stanley-kupáért mérkőzhessen.

NBA: megint nagy hátrányból fordított a Golden State (videó)

2019.05.19. 09:55
A Golden State Warriors tizennyolc pontos hátrányt ledolgozva győzött a Portland Trail Blazers ellen és már 3-0-ra vezet a a Nyugati főcsoport döntőjében.

MLS: Németh Krisztián gólt lőtt majd kiállították (videó)

2019.05.19. 08:45
Németh Krisztián előbb betalált a Sporting Kansas-Vancouver Whitecaps mérkőzésen majd a kiállítás sorsára jutott.

NBA: erődemonstrációt tartott a Milwaukee

2019.05.18. 12:45
A Bucks második hazai mérkőzését is megnyerte az NBA keleti konferenciájának döntőjében, ráadásul jóval simábban, mint az előzőt.