A múlt héten, szerdán kerékpározás közben elgázolta egy autó Nicky Hayden egykori MotoGP világbajnokot. A mai híradások szerint a 35 éves sportember belehalt a sérüléseibe.

2017.05.22. 13:45
A győztesek beszámolója a jól sikerült Iseum Rali versenyről

Magabiztos győzelem a címvédőtől

2017.05.21. 14:55
A címvédő Herczig Norbert, Bacigál Igor kettős nyerte a Szombathelyen és környékén rendezett, vasárnap befejeződött Iseum-ralit, az országos bajnokság harmadik futamát.

Indy 500: Fernando Alonso volt a negyedik leggyorsabb

2017.05.20. 14:05
Sebastien Bourdais volt a leggyorsabb, Fernando Alonso pedig a negyedik helyen zárt az Indianapolis 500 utolsó, pénteki edzésnapján.

Forma-1: Monacóban bajban lehet a Mercedes?

2017.05.19. 16:35
Nem fog problémát okozni a Mercedes Forma-1-es csapatának Monacóban az, hogy versenyautója hosszabb tengelytávval rendelkezik, mint a riválisok versenygépei.

13-as rajtszámmal Szombathelyen! Botka Dávid nem babonás…

2017.05.19. 09:30
Két be nem fejezett EB futam után hazai környezetben versenyeznek a hétvégén Botka Dávidék.

Így száguld Alonso – videó

2017.05.18. 12:05
Fura lehet Fernando Alonsónak, hogy egy stabilan működő autót vezethet, de fékeznie nem nagyon kell.

Óriási verseny, amelyen a fal büntetett

2017.05.18. 09:25
MAY DAY… Béres Szabolcs hihetetlen versenyt ígért nektek és most már bátran mondhatjuk: mission completed, azaz küldetés teljesítve. A Drifting.hu csapata által szervezett nemzetközi drift versenyen hat nemzet …

Murván vizsgázik az Adam

2017.05.17. 13:40
Hét gyors vár a versenyzőkre az ISEUM Rally-n. A nyolctól huszonhat kilométerig lesz a szakaszok hossza, ami nem kis feladat elé állítja majd a versenyzőidet.

Értékes pontok az Opatija Rally-n

2017.05.16. 09:35
A Juhász-Média Kft. párosa május első hétvégéjén kapcsolódott be idén első ízben a Mitropa Rally-Cup 2017 sorozatába. Ez már a 3. megmérettetés volt a többieknek, a helyszínt gyönyörű tengerparttal, és szép …