WTCC: Michelisz Norbert egy ötödik hellyel nyitott

2017.04.09. 18:30
Michelisz Norbert a rajtpozíciójához képest három helyet javítva az ötödik helyen zárta a marokkói Nyitó futamon. Ezzel az időmérős három pontja mellé újabb 10-et gyűjtött.

WTCC: Michelisz Norbert a harmadik helyen

2017.04.09. 10:35
Michelisz Norbert a harmadik helyet szerezte meg a marokkói időmérőedzésen, így a vasárnapi Nyitó futamon a nyolcadik, a Fő futamon a harmadik helyről rajtol majd.

Forma-1: nagy csaták és Hamilton győzelem Kínában – videó

2017.04.09. 09:45
Látványos előzéseket is hozott a Kínai Nagydíj, amelyet Lewis Hamilton nyert meg Sebastian Vettel előtt.

Forma-1: két pilóta is büntetést kapott az időmérő után

2017.04.08. 13:35
Jolyon Palmer és Romain Grosjean is 5 rajthelyes büntetést kapott a Kínai Nagydíjon, mivel szabálytalanok voltak a sanghaji időmérőn.

Forma-1: Hamilton indul az élről Kínában

2017.04.08. 10:15
Abszolút pályacsúcsot repesztve nyerte meg az időmérőt a Mercedessel Lewis Hamilton, Sebastian Vettel és Valtteri Bottas előtt.

Rally: erős kezdés után bronzérem!

2017.04.07. 16:55
Az abszolút harmadik helyet szerezte meg a szezonnyitó, 23. Miskolc Rallye-n az S-Motorsport kettőse, Vincze Ferenc és Bazsó Attila.

Igazi különlegesség – Historic rally (galéria)

2017.04.07. 15:50
A Nagy Tamás - Schmidt Ádám Historic mezőnyben versenyző rally páros, a HELL 23. Miskolc Rallye-t kiemelkedően jól teljesítette.

Juhász Csaba: Sajnos nem láttuk meg a célt!

2017.04.07. 14:45
Rövid, de annál aktívabb verseny illetve szerelés jutott a Juhász Csaba - Juhász Zsolt rally párosnak a HELL 23. Miskolc Rallye-n.

Forma-1: egy helikopter miatt nem (nagyon) mentek

2017.04.07. 08:40
Az időjárási körülmények miatt nem tudták érdemben megrendezni a Forma-1-es Kínai Nagydíj pénteki első szabadedzését, amelyet többször is le kellett állítani, végül idő előtt ért véget.

Rali: idő előtt befejeződött a szezonnyitó Botkáéknak

2017.04.05. 12:45
Gyönyörű környezetben, de nagyon nehéz körülmények között versenyeztek az Azores Airlines Rallye két utolsó napján Botka Dávidék.