Red Bull Air Race: hazai pályán nyert Muroja

2017.06.07. 09:35
Nem akármilyen sikert ünnepelhetett hazai környezetben a Red Bull Air Race szezon eddigi legnagyobb közönsége előtt a japán Joshide Muroja.

Eke Ákos és a Dragracing!

2017.06.02. 12:30
Beszélgetés Eke Ákos motoros Dragversenyzővel a június 3-4-én kiskunlacházán megrendezésre kerülő Dragracing Gyorsulás OB + Smoke & Charm Diesel Találkozó előtt.

Feledhető verseny!

2017.05.31. 14:35
Nem úgy sikerült a 32. Fuchs Velenje Rallye a Ritmus Ase párosának, mint szerették volna, egészségügyi probléma miatt nagy kihívás volt a célba érés is. Így sajnos egy Mitropa Kupa 3. helyet és egy abszolút 5.-6. helyet dobtak el, helyette csak 6. …

Indy 500: Takuma Szato nyerte a 101. indianapolisi 500-ast

2017.05.29. 09:30
Rendkívül izgalmas végjáték után a korábbi Forma-1-es pilóta, a japán Takuma Szato nyerte az Indy500-ast.

Három dobogós helyezéssel zárt Kiss Norbert

2017.05.28. 20:55
A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert két második és egy harmadik hellyel zárta a gyorsasági kamion Eb második versenyhétvégéjét az olaszországi Misanóban.

Forma-1: Sebastian Vettel nagy lépése – videó

2017.05.28. 15:55
A Ferrari német pilótája, Sebastian Vettel lényegében előzés nélkül nyerte meg a monacói versenyt.

Forma-1: Raikkönen az élen, Ferrari első sor

2017.05.27. 15:50
A Ferrarival versenyző Kimi Räikkönen nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő rajtolhat az élről a vasárnapi futamon.

WTCC: elrontott rajt, második hely

2017.05.27. 13:15
Nicky Catsburg nyerte a Fő futamot a Nordschleifén, lerajtolva Michelisz Norbertet, aki a második lett.

WTCC: Michelisz Norbert hetedik lett az első futamon

2017.05.27. 11:50
Michelisz Norbert hetedikként ért célba a túraautó-világbajnokság (WTCC) Német Nagydíjának első futamán.

Ezüstérem a szeghalmi autocross OB-n

2017.05.25. 09:35
Palotás Péter a hétvégén a Magyar Autocross Országos Bajnokság nyitó futamán vett részt a Levianus Motorsport versenyzőjeként. A versenyt a szeghalmi autocross pályán rendezték meg.