Mitropa Kupa: a tisztes szereplés a cél

2017.08.02. 11:30
A hétvégén rendezik meg a Mecsekben a Mitropa Kupa következő fordulóját. Beszélgetés Farkas Kálmán csapatvezetővel a verseny előtt.

Forma-1: Leclerc volt a leggyorsabb, Kubica ma autóba ülhet

2017.08.02. 08:25
A hungaroringi Forma-1-es teszt első napján a Ferrari volt a leggyorsabb, Bottas a legszorgosabb, de szerdán Kubica ellophatja a showt.

Formula-1: a Hungaroringen tesztelnek a csapatok

2017.07.31. 18:35
A versenypálya története során első alkalommal szolgál egy F1-es teszt helyszínéül.

Formula-1: még hárman vannak versenyben a bajnoki címért

2017.07.31. 15:20
A Magyar Nagydíj után egy hónapos szünet következik a Formula-1-ben. Cikkünkben felidézzük a csapatok eddigi teljesítményét.

Formula-1: Sebastian Vettel nyerte a Magyar Nagydíjat

2017.07.30. 15:45
A Ferrari négyszeres világbajnokának győzelmével zárult a 32. Formula-1-es Magyar Nagydíj. Sebastian Vettel 2015 után nyert ismét a Hungaroringen.

Magyar Nagydíj: harmincöt milliárdért fejlesztik a Hungaroringet 2019-ig

2017.07.29. 15:40
Három részletben, 35 milliárd forintért fejlesztik a Forma-1-es Magyar Nagydíjnak 1986 óta otthont adó Hungaroringet, hogy a pálya 2026 után is része …

Formula-1: a Ferrarik az első sorban a Hungaroringen

2017.07.29. 15:10
Sebastian Vettel a harmadik szabadedzést követően az időmérőn sem talált legyőzőre a Magyar Nagydíjon. A Ferrari szurkolók örömét Raikkönen második rajthelye teheti teljessé.

Forma-1: Massa nem áll rajthoz, di Resta váltja

2017.07.29. 13:20
Nem tud részt venni a Forma-1-es Magyar Nagydíj időmérő edzésén, valamint vasárnapi versenyén Felipe Massa, akinek helyét Paul di Resta veszi át.

Forma-1: Vettel volt a leggyorsabb, Ricciardo autója megállt

2017.07.29. 12:20
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel érte el a legjobb időt a Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati szabadedzésén.

Formula-1: Ricciardo tovább gyorsult a Hungaroringen

2017.07.28. 15:45
A Magyar Nagydíj második szabadedzése is a Red Bull ausztrál pilótájának sikerével ért véget.