Red Bull Air Race: Pete McLeod a budapesti ég ura

2017.07.01. 18:10
Pete McLeod volt a leggyorsabb a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat budapesti futamának szombati időmérő edzésén.

Kamion EB: Kiss Norbert második a Nürburgringen

2017.07.01. 16:50
A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert előbb egy második, majd egy kilencedik helyet szerzett a gyorsasági kamion Eb nürburgringi versenyhétvégéjének szombati futamain.

Kezdődik a Tour, Budapest felett repkednek és a németekhez ért a MotoGP

2017.07.01. 07:30
Ökölvívás, autóverseny, MotoGP és Tour de France, a mai nap változatos programjában.

Nagyszabású autósport hétvége a Hungaroringen

2017.06.30. 18:10
Egy igazán nívós bajnokság látogat a mogyoródi versenypályára a hétvégén. Ez a harmadik alkalom, hogy az International GT Open bajnokság hazánkba látogat.

Formula-1: Ron Dennis távozik a McLarentől

2017.06.30. 16:00
Az autósport történetében a mai nappal lezárult egy korszak. A McLarent 1980 óta vezető Ron Dennis eladta a részvényeit.

Forma-1: újabb lehetséges út Fernando Alonso előtt

2017.06.28. 17:30
Az idei Formula-1-es szezon egyik nagy kérdése, hogy a kétszeres világbajnok, Fernando Alonso hova szerződik a következő idényre. A spanyol pilóta számára újabb ajtók nyílhatnak ki.

Drift Matsuri – ahogy ők szeretik…

2017.06.28. 12:35
2017. július 15-én és 16-án rendezik nemcsak Máriapócs, hanem Magyarország első EBISU DRIFT MATSURI-ját, ahol egyetlen szabály lesz csak, még pedig az, hogy nincs szabály. Ezen a versenyen mindenki úgy driftel majd …

Red Bull Air Race: újra a Lánchíd alatt repülnek át a pilóták

2017.06.26. 13:15
Idén is a Lánchíd alatt repülnek át a pilóták a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat hétvégén sorra kerülő budapesti futamán.

WTCC: Michelisz Norbert győzött Portugáliában!

2017.06.25. 20:05
Michelisz Norbert győzelmével zárult a portugáliai WTCC-hétvége VilaRealban és így a magyar pilóta életben tartotta reményeit a világbajnoki címet illetően.

Forma-1: hitetetlen futam, elképesztő meglepetések Azerbajdzsánban – videó

2017.06.25. 17:15
Még a biztonsági autós fázisok is tartogattak izgalmakat Bakiban. Red Bull, Williams, Mercedes a dobogón.