Forma-2: Mick Schumacher a Hungaroringen győzött először

2019.08.04. 12:20
Mick Schumacher futamot nyert a Forma-2-ben. A hétszeres világbajnok fia a hungaroringi sprintversenyen aratta első sikerét a kategóriában.

Közvetítések: szuperkupa Angliában, Forma 1-es futam Magyarországon

2019.08.04. 07:30
A Liverpool és a Manchester City felvezetésével elindul az angol topfutball, míg Magyarországon 34. alkalommal rajtol el a száguldó cirkusz.

MotoGP: Marc Marquez hallatlan fölénnyel szerezte meg a rajtelsőséget Brno-ban

2019.08.03. 17:10
Marc Marquez kezdheti meg az élről a Cseh Nagydíját miután több mint két másodperccel jobb időt motorozott mindenkinél az időmérő edzésen.

Forma-1: Max Verstappen élete első pole pozícióját szerezte a Hungaroringen

2019.08.03. 16:00
Max Verstappen indulhat az élről a Magyar Nagydíjon. A Red Bull holland pilótája első rajtelsőségét szerezte meg élete 93. nagydíjhétvégéjén.

Forma-1: Hamilton pályacsúccsal nyerte a harmadik hungaroringi szabadedzést

2019.08.03. 13:10
Lewis Hamilton pályacsúcsot autózva utasította maga mögé Max Verstappent és Sebastian Vettelt a Magyar Nagydíj harmadik szabadedzésén.

Forma-1: Hamilton kezdte a leggyorsabban a magyar hétvégét

2019.08.02. 13:05
A brit Lewis Hamilton, a Mercedes ötszörös világbajnoka volt a leggyorsabb a Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki, első szabadedzésén.

Dübörög a Forma-1 Magyarországon

2019.08.02. 07:30
A szabadedzések mellett lesz NB II-es meccs, box, lóverseny és tenisz is a tévében.

Forma-1: ki nevet a mogyoródi célegyenes végén?

2019.08.01. 13:15
A mogyoródi futam 1986 szerves része a száguldó cirkusznak és minden szezonban vízválasztó versenynek számít a hosszabb nyári szünet előtt. Most is sok mindenről dönthet.

A McLaren fiatalja összesz*rta magát Hockenheimben

2019.07.30. 15:15
Lando Norris a Forma-1-es mezőny egyik legfiatalabb és egyben legrutintalanabb pilótája, így nagyon nem volt könnyű helyzetben a hétvégi, záporokkal tarkított Német Nagydíjon.

Superbike-vb: a friss Európa-bajnok Bódis indulhat Magny-Cours-ban

2019.07.30. 10:45
A gyorsaságimotoros Bódis Richárd a Superstock 600-as kategóriában megnyert Európa-bajnoki címének is köszönhetően rajthoz állhat a Superbike-világbajnokság …