Forma-1: másodjára is Valtteri Bottas végzett az élen Mugellóban

2020.09.11. 16:45
Kétszer is lengett a piros zászló, a szabadedzés-győzelemnek pedig másodjára is Valtteri Bottas örülhetett a Toszkán Nagydíjon.

WTCR: egy mindenki ellen, mindenki Michelisz Norbert ellen

2020.09.11. 13:40
Hétvégén kezdődik a WTCR 2020-as idénye, amelynek Michelisz Norbert címvédőként vág neki. Cikkünkben az esélyeket latolgatjuk valamint felidézzük, hogy mi változott a …

Forma-1: Bottas kezdett az élen Mugelloban

2020.09.11. 12:40
Valtteri Bottas sikerét hozta a Toszkán Nagydíj első szabadedzése az olaszországi Mugellóban.

Közvetítések: először gurulnak pályára F1-es autók Mugelloban

2020.09.11. 07:30
A mai nap közvetítéseiből a Tour de France aktuális szakasza a Bordeax-Lyon rangadó mellett a Forma-1-es szabadedzések emelkednek ki.

Forma-1: 2023-ra megújulhat a Hungaroring főépülete és a boxok

2020.09.10. 19:10
Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója szerint 2023-ra megújulhat a mogyoródi Forma-1-es pálya főépülete, valamint a boxok.

Forma-1: Sebastian Vettel az Aston Martin csapatánál folytatja

2020.09.10. 09:20
Alig néhány órával Sergio Perez távozása után meg is érkezett az újabb hivatalos bejelentés: a Ferraritól távozó négyszeres F1-es világbajnok érkezik a jövőre már …

Forma-1:  Pérez távozik a Racing Pointtól

2020.09.09. 21:25
Sergio Pérez a szezon végén távozik a Forma-1-es Racing Point istállótól.

Jet-ski: három magyar Európa-bajnoki cím!

2020.09.09. 11:50
A magyar versenyzők tíz érmet nyertek a jet-ski Európa-bajnoki sorozat lengyelországi állomásán, hárman pedig Európa-bajnokok lett.

Forma-1: őrület Monzában, Pierre Gasly élete első győzelmét aratta!

2020.09.06. 17:20
Hihetetlen versenyt hozott az Olasz Nagydíj, amelyet Pierre Gasly nyert meg. Mindkét Ferrari kiesett, Lewis Hamilton egy büntetés miatt csak hetedik lett.

Forma-1: mégsem fellebbez az FIA döntése ellen a Racing Point

2020.09.06. 16:45
Az istálló hivatalos közleményben jelentette be, hogy nem fellebbez a Nemzetközi Automobil-szövetség 70. Évforduló Nagydíjon meghozott döntése ellen.