Forma-1: japán versenyzővel erősítene a Red Bull

2019.12.16. 16:30
A Honda sportigazgatója támasztotta alá a hírt, miszerint a Jamamoto Naoki a Red Bull istállójával tárgyal.

Autósport: Michelisz Norbert felért pályafutása csúcsára

2019.12.16. 15:15
Michelisz Norbert a hétvégén történelmet írva világkupa-győztes lett. Cikkünkben felidézzük a magyar pilóta életútját élete legnagyobb sikeréig.

Forma-1: Mattia Binotto megkapja a bizalmat

2019.12.16. 10:45
A Ferrari istállója körül sok volt a kérdőjel az elmúlt időszakban, főleg a svájci csapatfőnök munkássága miatt, azonban Louis Camilleri ügyvezető eloszlatta a kételyeket.

WTCR: így foglalta el a trónját Michelisz Norbert (videó)

2019.12.15. 21:35
Michelisz Norbert egy szenzációs évet fejezett be a mai napon, amelynek végén ő lett a 2019-es WTCR-szezon bajnoka. Az ünneplés nem is sikerülhetett volna frappánsabbra.

BREAKING: Michelisz Norbert megnyerte a világkupát!

2019.12.15. 14:35
Óriási izgalmak után Michelisz Norbert az ötödik helyen ért célba az utolsó malajziai futamon és így megnyerte a 2019-es túraautó világkupát.

WTCR: így lehet bajnok Michelisz Norbert az utolsó futamon

2019.12.15. 13:15
Michelisz Norbert tízpontos előnnyel kezdi a mindent eldöntő futamot Sepangban. Cikkünkben utánaszámoltunk, hogy mi kell a magyar pilóta bajnoki címéhez.

WTCR: tíz pont maradt Michelisz előnyéből a kaotikus második futam után

2019.12.15. 12:50
Michelisz Norbert a lehető legtöbbet hozta ki a második malajziai futamból, ahol is a nyolcadik helyen végzett. Mivel a magyar pilóta legnagyobb riválisa …

WTCR: Michelisz Norbert győzelemmel lépett közelebb a bajnoki címhez

2019.12.15. 08:45
Michelisz Norbert megnyerte a malajziai szezonzáró hétvége első futamát és így két versennyel a vége előtt már 27 ponttal vezet összetettben.

Közvetítések: Michelisz Norbert futamai kicsit mindent elhomályosítanak

2019.12.15. 07:30
Bár láthatjuk ma a női kézilabda-vb döntőjét, és olyan csapatok kerülnek képernyőre, mint a Manchester United, a Real Madrid vagy a PSG, nem kérdés, …