Superbike-vb: 18 pilóta indul a szezon összes versenyén

2019.01.11. 17:30
Hivatalossá vállt a 2019-es Superbike-világbajnokság nevezési listája. Az idei szezonban 18 pilóta küzd a világbajnoki pontokért a szériamotorok világbajnokságán.

Autósport: Keszthelyi Vivien nyolcadik lett első Forma-3-as versenyén

2019.01.11. 15:55
Keszthelyi Vivien a nyolcadik helyen ért célba az ázsiai Forma-3-as bajnokság téli sorozatának első versenyén.

Dakar-rali: Szalayék tartják 28. helyüket

2019.01.11. 11:40
A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a 32. időt érte el csütörtökön a Peruban zajló Dakar-rali negyedik szakaszán, összetettben pedig maradt a 28.

Forma-1: Alain Prost és az új dimenziók

2019.01.10. 15:30
A Renault négyszeres világbajnok tanácsadója igencsak optimista lett Daniel Ricciardo szerződtetésétől.

Dakar Rali: Peterhansel idén először nyert szakaszt

2019.01.09. 19:50
Fordulatos szakaszt hozott a Dakar Rali mai versenynapja. Az autósoknál a címvédő Carlos Sainz és a korábbi győztes Giniel de Villiers is sok időt veszített.

Dakar-rali: Szalayék a 30. helyen

2019.01.08. 20:10
A kilencszeres rali-világbajnok Sebastien Loeb nyerte meg kedden a Peruban zajló Dakar-rali második szakaszát, melyen a Szalay Balázs, Bunkoczi László páros 30. lett.

Keszthelyi Vivien és David Schumacher egyszerre mutatkozik be a Forma-3-ban

2019.01.08. 17:40
Két ifjú pilóta, akik eddig az autóversenyzés két tejesen eltérő kategóriájában indultak, most mégis egyszerre állnak rajthoz a Formula 3-ban.

F1: a Ferrari lecsapott a Mercedes tehetségére

2019.01.08. 15:35
A Ferrarinál kötött ki a Mercedes pilótája. A német márkával 2018 végén szerződést bontó Pascal Wehrleint szerződtette fejlesztő és tesztpilótának. A 24 éves német a tavaly az Antonio …

Magyarországon készül a Dakarra Fernando Alonso

2019.01.08. 14:10
Spanyol lapértesülés szerint a kétszeres F1-világbajnok Fernando Alonso. A Marca szerint a 2020-as Dakarra készül az egykori F1-s világbajnok, s jó eséllyel részt vesz az augusztusi Hungarian Baja …

Jól kezdett a magyar páros a Dakaron

2019.01.08. 11:00
Jól kezdett a Szalay Balázs, Bunkoczi László páros Peruban zajló Dakar-ralin. A kétszeres bajnok katari Nasszer al-Attijah nyerte meg verseny első szakaszát, melyet a Szalayék a 42. helyen fejezett be.