MotoGP: Dovizioso megint megtréfálta Marquezt Ausztriában

2019.08.11. 16:25
Akárcsak 2017-ben, idén is Andrea Dovizioso nyerte az Osztrák Nagydíjat miután felülkerekedett a Marc Marquez elleni óriási csatában.

MotoGP: Marc Marquez újabb rekordot adott át a múltnak

2019.08.10. 17:10
Marc Marquez nyerte a MotoGP Osztrák Nagydíjának időmérő edzését és megdöntötte Mick Doohan első rajtkockákra vonatkozó rekordját a királykategóriában.

Autósport: Alonso indul a Dakaron?

2019.08.10. 10:55
A Motorsport.com weboldal szinte kész ténynek veszi, hogy Fernando Alonso részt vehet a 2020-as Dakar Ralin.

Forma-1: bejelentkezett egy új rendező

2019.08.07. 11:45
Szaúd-arábiai futamrendezés lehetőségéről tárgyalnak a Forma-1 és a csapatok vezetői.

Forma-1: a Mercedes stratégiája kivégezte Verstappent

2019.08.04. 17:00
Lewis Hamilton végtelenül türelmes versenyzéssel őrölte fel a versenyben szinte végig vezető Max Verstappent a 34. Magyar Nagydíj hajrájában és tovább növelte előnyét a világbajnoki …

MotoGP: Csehországban is hengereltek a Marquez-fivérek

2019.08.04. 16:00
Marc Marquez a MotoGP-ben, míg öccse Alex Marquez a Moto2-ben nyerte meg a Cseh Nagydíjat , és így mindkét fivér nagy lépést tett a világbajnoki cím elhódítása felé.

ÉLŐ: Forma 1 – Magyar Nagydíj

2019.08.04. 15:00
A Német Nagydíj után Magyarországra látogat a száguldó cirkusz mezőnye, ahol Max Verstappen szerezte meg a pole pozíciót. Élő, szöveges közvetítés.

Forma-2: Mick Schumacher a Hungaroringen győzött először

2019.08.04. 12:20
Mick Schumacher futamot nyert a Forma-2-ben. A hétszeres világbajnok fia a hungaroringi sprintversenyen aratta első sikerét a kategóriában.

Közvetítések: szuperkupa Angliában, Forma 1-es futam Magyarországon

2019.08.04. 07:30
A Liverpool és a Manchester City felvezetésével elindul az angol topfutball, míg Magyarországon 34. alkalommal rajtol el a száguldó cirkusz.

MotoGP: Marc Marquez hallatlan fölénnyel szerezte meg a rajtelsőséget Brno-ban

2019.08.03. 17:10
Marc Marquez kezdheti meg az élről a Cseh Nagydíját miután több mint két másodperccel jobb időt motorozott mindenkinél az időmérő edzésen.