Női röplabda Eb: bravúr kell a negyeddöntőhöz a női válogatottnak

2019.08.22. 09:55
A nyolcaddöntőbe jutás a minimális célja a magyar női röplabda-válogatottnak a pénteken rajtoló budapesti társrendezésű Európa-bajnokságon.

Férfi kézilabda NB I: Veszprém-Dabas találkozóval kezdődik a bajnokság

2019.08.22. 08:55
A felállás nem sokat változott tavalyhoz képest: a bajnoki címre ezúttal is a címvédő Telekom Veszprém és a MOL-Pick Szeged pályázik a legnagyobb …

Jégkorong: nem állt ki Japán ellen a svéd női válogatott

2019.08.21. 15:40
Bojkottálja a svéd női jégkorong válogatott a Vierumakiban rendezett felkészülési tornát, miután több ténnyel is elégedetlenek a játékosok.

Női röplabda Eb: Jan De Brandt keretet hirdetett

2019.08.21. 11:30
Kihirdette 14 fős Európa-bajnoki keretét Jan De Brant, a magyar női röplabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Visegrád Kupa: vereséggel kezdett az Újpest

2019.08.20. 22:00
Az Újpest elvesztette első mérkőzését a jégkorong Visegrád Kupa 2019/20-as idényében, miután kedden 6-1-re kikapott Gyetván.

Női röplabda Eb: döntetlennel zárta a felkészülést a magyar válogatott

2019.08.19. 21:25
A magyar női röplabda-válogatott döntetlennel zárta utolsó hivatalos felkészülési mérkőzését a pénteken rajtoló budapesti társrendezésű …

Vízilabda: Székely Bulcsú büszke, de tudja mit kell még tenni

2019.08.19. 17:50
A grúziai kontinensviadalról bronzéremmel hazatérő U17-es fiúválogatott szakvezetője, Székely Bulcsú büszke a gyerekekre, büszke a szakmai stábra, a közös munkára.

Hétfőre is maradt egy kis foci

2019.08.19. 07:30
Három bajnokságból is nézhetünk meccseket, emellett tenisz és lóverseny vár minket a képernyő előtt.

Kosárlabda: kikapott Csehországtól a válogatott

2019.08.18. 21:25
A magyar férfi kosárlabda-válogatott húsz ponttal kikapott Csehországtól a hamburgi felkészülési torna utolsó, vasárnapi játéknapján.

Kézilabda: világbajnoki ötödik az U19-es válogatott

2019.08.18. 16:10
Az ötödik helyen végzett a Szkopjében rendezett U19-es világbajnokságon a korosztályos magyar férfi kézilabda-válogatott, miután a helyosztón 31-20-ra legyőzte Franciaországot.