Csütörtöki sportműsor: a középdöntőkkel folytatódik a női kézi EB

2018.12.06. 07:30
A női kézilabda EB meccsei mellett, képernyőn az Olasz kupa és kosárlabda Euróliga mérkőzései.

Női kézilabda Eb: bravúrgyőzelem Spanyolország ellen

2018.12.05. 22:40
A magyar női kézilabda-válogatott szerdán 32-26-ra legyőzte a spanyol csapatot a csoportkör harmadik fordulójában, így két pontot visz magával a franciaországi Európa-bajnokság …

ÉLŐ: Magyarország–Spanyolország – női kézilabda EB

2018.12.05. 20:55
A magyar válogatott továbbjutott a csoportból, a spanyolok ellen bravúr kellene a győzelemhez.

Férfi vízilabda BL: otthon kapott ki a Ferencváros, nem bírt a Spandauval a Szolnok

2018.12.05. 20:40
Az Európai Szuperkupa-győztes magyar bajnokon látszott a fáradtság, s ezt remekül kihasználta a spanyol Barceloneta (8-9). A Szolnok a …

Női kosárlabda EK: mindhárom magyar csapat győzni tudott

2018.12.05. 20:35
Otthon ny A Győr hazai pályán a spanyol Gernikát, a Szekszárd a szlovák Rózsahegy együttesét győzte le, míg a DVTK már tovább is jutott hazai sikerével.

Férfi vízilabda BL: otthon kapott ki az Eger

2018.12.05. 18:45
Az Eger 11-8-as vereséget szenvedett szerdán a Bresciától a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában.

Női kézi Eb: Lakatos Rita helyett Szabó Laura folytatja

2018.12.05. 11:05
A magyar válogatott kihasználta első cserelehetőségét, így az irányító helyett az érdi beálló játszhat a továbbiakban.

Magyar-spanyol kézimeccs, vízilabda BL, Man. United-Arsenal a tv-ben

2018.12.05. 07:30
Szerdán nem fognak unatkozni azok, akik az összes izgalmas sporteseményt végig akarják követni.

Jégkorong: itt a magyar keret

2018.12.04. 19:40
Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány kihirdette a magyar jégkorong-válogatott keretét a jövő heti, norvégiai felkészülési tornára.

Női vízilabda: vereség az olaszoktól a világligában

2018.12.04. 08:20
Bíró Attila csapata 13-12-re maradt alul a házigazda együttessel szemben hétfőn.