Élő tévéközvetítés: a világbajnok ellen a válogatott, kosárdöntő, úszás, tenisz

2016.06.04. 06:40
Élő sportközvetítésben nem lesz hiány szombaton sem. Pályán a vállogatott, de jön az Alba–Szolnok második felvonása …

Vízilabda: az utolsó másodpercben bukott el a Szolnok

2016.06.03. 20:35
A Szolnoki Dózsa-Közgép nem jutott be a férfi vízilabda Bajnokok Ligája szombati fináléjába, miután a pénteki elődöntőben az utolsó másodpercben kapott góllal 8-7-re kikapott a …

Hétvégi sportműsor

2016.06.03. 10:00
Kosárlabda döntő, vízilabda BL – ezekről is szól majd a hétvége.

Elődöntőben a Szolnok és közel a párizsi finálé is

2016.06.03. 06:40
A vízilabda BL finalsix elődöntőjében a Szolnok és a Roland Garros is a végéhez közelít.

Vízilabda: az egyiknek sikerült

2016.06.02. 22:00
Elődöntős a Szolnok, az ötödik helyért játszhat az Eger a margitszigeti Bajnokok Ligája hatos döntőben

Férfi kézilabda: Sabaté húsz játékost hívott be

2016.06.02. 12:05
Xavi Sabaté szövetségi kapitány húsz játékost hívott be a magyar férfi kézilabda-válogatott keretébe, amely megkezdi a felkészülést a Szerbia elleni világbajnoki selejtezőre.

Élő sportközvetítések: Kezdődik a vízilabda final six

2016.06.02. 08:15
Elkezdődik a férfi vízilabda Bajnokok Ligája final six a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában.

Kézilabda: kijutott az Eb-re a női válogatott

2016.06.01. 20:35
Magabiztosan nyert a szlovákok ellen, így biztos résztvevő a decemberi, svédországi kontinenstornán a magyar csapat

Kosárlabda: szolnoki siker a döntő első meccsén

2016.06.01. 20:15
A címvédő Szolnok hazai pályán 86-80-ra legyőzte a Fehérvár együttesét szerdán a férfi kosárlabda NB I döntőjének nyitányán.

Olimpia 2024: a szállodák támogatják a rendezést

2016.06.01. 14:25
Előszerződést kötöttek szerdán a legnagyobb magyarországi szállodaláncok a 2024-es budapesti olimpiai és paralimpiai pályázat támogatásának érdekében.