Kosárlabda: Alba Fehérvár siker a Europe Cup második körében

2016.12.13. 22:05
A román U-BT Cluj Napoca ellen győzelemmel kezdett a Alba Fehérvár a kosárlabda Europe Cup második körének első fordulójában.

Kézilabda SEHA Liga: veszprémi győzelem Eperjesen

2016.12.13. 20:45
A címvédő Telekom Veszprém nyolc góllal nyert a szlovák Tatran Presov otthonában a férfi kézilabda SEHA Liga keddi játéknapján.

Női kézilabda Eb: egygólos vereség a norvégoktól

2016.12.13. 20:10
A magyar válogatott 24-23-ra kikapott a címvédő és világbajnok norvég csapattól a svédországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének keddi játéknapján.

Kézilabda SEHA Liga: idegenben a fáradó Veszprém

2016.12.13. 13:45
Eperjesen, a Tatran Presov ellen folytatja szereplését a SEHA Ligában a Veszprém. A dobogóért küzdő csapatok keddi csatája előtt Xavi Sbaté szerint meggyötört a csapata.

Vízilabda: tizenhárom kapitány-jelölt

2016.12.13. 12:20
Tizenháman nyújtottak be pályázatot a férfi vízilabda-válogatott megüresedett szövetségi kapitányi posztjára.

Kézilbda EB: ilyen pech-sorozat nincs is

2016.12.13. 10:15
Példátlan, soha nem látott sérüléshullám sújtja az Európa-bajnokságon szereplő magyar női válogatottat.

Tévében a női kézilabda-válogatott, az Arsenal, az Alba Fehérvár és a Szolnoki Olaj is

2016.12.13. 07:10
Mindenből lesz egy kics. Kis kosár, kis kézilabda, kis foci – bár az Everton–Arsenal a Premier League egyik hagyományos …

Kosárlabda: Hanga Ádámék nyertek az Euroligában és a spanyol bajnokságban is

2016.12.12. 15:55
Hanga Ádám csapata, a Baskonia Vitoria Gasteiz az Euroligában és a spanyol kosárlabda-bajnokságban is nyert a hétvégén.

Kézilabda EB: ezt rossz volt nézni

2016.12.11. 20:20
A magyar válogatott 29-21-re kikapott a világbajnoki bronzérmes román csapattól a svédországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjében, vasárnap.

EBEL: most az Innsbruck tapasztalhatta meg a Volán virtust

2016.12.11. 19:50
A jégkorong EBEL vasárnapi játéknapján a Fehérvár AV19 1:25-el a vége előtt vezetett először az Innsbruck ellen. Amikor igazán kellett.