Női kézilabda Eb-selejtező: nem okozott gondot az olaszok legyőzése

2019.09.29. 22:20
A magyar női kézilabda-válogatott magabiztos, 30-10 arányú győzelmet aratott Olaszország ellen az Európa-bajnoki selejtezősorozat második fordulójában.

Röplabda: Szerbia a férfiaknál is Európa-bajnok

2019.09.29. 21:55
Akárcsak a nőknél a férfiaknál is a szerb válogatott nyerte az Európa-bajnokságot. Az új kontinensbajnok Szlovéniát győzte le a fináléban.

Röplabda: Kína nyerte a női világkupát

2019.09.29. 21:25
A kínai válogatott győzelmével zárult a Japánban rendezett női röplabda világkupa.

Kézilabda BL: megint kikapott a Veszprém

2019.09.29. 20:55
Második vereségét is elszenvedte a Telekom Veszprém a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután 23-18-ra alulmaradt a Montgpellier HB otthonában.

Kosárlabda: BL-főtáblán a Falco

2019.09.29. 20:05
A Falco KC Szombathely 73-55-re győzött a lett BK Ventspils otthonában a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójának vasárnapi visszavágóján, így kettős győzelemmel a főtáblára jutott.

Férfi vízilabda Eurokupa: továbbjutott a Miskolc

2019.09.29. 12:20
A Miskolc harmadik mérkőzését is megnyerve jutott tovább a férfi vízilabda Eurokupa második körös selejtezőtornájából.

Férfi kézilabda BL: döntetlen Szegeden

2019.09.28. 20:25
A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.

Kézilabda BL: a csapat és a szurkolók közös sikere lehet

2019.09.28. 13:40
A Flensburg látogat Szegedre a kézilabda BL harmadik körében. A németek elleni meccs előtt a szegediek vezére Bodó Richárd elemezte az esélyeket.

Hétvégi sportműsor: minden csapatsportban rangadót rendeznek

2019.09.28. 09:45
Érdemes lesz kimenni a stadionokba és a csarnokokba, mert minden sportágban komoly meccseket láthatunk a hétvégén.

Tipsport Liga: hazai jégen kapott ki a DVTK, a MAC legyőzte a Kassát

2019.09.27. 22:00
A DVTK Jegesmedvék 3-2-re kikapott a vendég Poprad együttesétől, a MAC 5-1-re verte Újbudán a Kassát a szlovák jégkorongliga alapszakaszának pénteki …