Szolnoki vereség, körmendi siker a nyitányon

2016.10.18. 20:10
A Szolnoki Olaj vereséggel kezdett a Bajnokok Ligájában, a Körmend viszont sikerrel vette az első akadályt az Európa Kupában.

Jégkorong: Az osztrákok és lengyelek is újoncokkal jönnek

2016.10.18. 17:15
A november eleji Euro Ice Hockey Challenge tornára Ausztria fiatalokkal, Lengyelország két újabb honosított tengerentúli játékossal érkezik.

Izraeli és spanyol ellenfél jutott a magyar csapatoknak

2016.10.18. 12:05
A Grundfos Tatabánya az izraeli Maccabi Srugo Rishon Lezion csapatát, a Csurgó pedig a spanyol Helvetia Anaitasunát kapta ellenfélnek a férfi kézilabda EHF Kupa keddi, bécsi sorsolásán.

Élő tévéközvetítések: Folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája

2016.10.18. 07:35
Nikolicsék a Real Madrid ellen a BL-ben, kosárlabdában is Bajnokok Ligája a Szolnoki Olajjal, hazai kézilabda Tatabányáról.

Jégkorong MOL Liga: kiütéses dunaújvárosi győzelem

2016.10.17. 20:55
A Dunaújvárosi Acélbikák csapata 8-1-re legyőzte a vendég Ferencvárost a jégkorong MOL Liga alapszakaszának hétfői játéknapján.

Férfi vízilabda: sorsoltak a BL-ben és az Eurokupában

2016.10.17. 14:00
A ZF-Eger horvát, az A-Híd OSC-Újbuda pedig olasz ellenféllel találkozik a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik, zárófordulójában, melynek tétje már a 12-es …

Hanga Ádámék nyertek az Euroligában és a spanyol bajnokságban is

2016.10.17. 13:10
Hanga Ádám csapata, a Baskonia Vitoria Gasteiz az Euroliga-nyitányon és a spanyol kosárlabda-bajnokság negyedik fordulójában is nyert a hétvégén.

Rengeteg Fehérvár AV19 helyzet, Red Bull Salzburg győzelem

2016.10.16. 19:55
A Vienna Capitals bravúros idegenbeli legyőzése (4-3) után nem sikerült újabb komoly skalpot begyűjtenie a fehérváriaknak.

3x3 kosárlabda vb: Hetedik lett a magyar válogatott

2016.10.16. 17:55
Az Európa-bajnok szlovének túl nagy falatnak bizonyultak a Kínában rendezett 3x3 kosárlabda vb-n.

Négygólos előnyt szerzett az Érd

2016.10.16. 17:20
Az Érd 30-26-ra legyőzte a francia Issy Paris együttesét a női kézilabda EHF Kupa második fordulójának első mérkőzésén.