Tokió 2020: méltó ellenfele volt a női kézilabdacsapat a franciáknak

2021.07.25. 16:00
A magyar női kézilabda-válogatott szoros csatában 30-29-re kikapott Franciaországtól a tokiói olimpia csoportkörében.

Tokió 2020: vereséggel kezdtek a férfi vízilabdázók

2021.07.25. 05:30
A magyar férfi vízilabda-válogatott 10-9-es vereséget szenvedett Görögországtól az első olimpiai csoportmérkőzésén.

Tokió 2020: megvan az első magyar aranyérem – ÉLŐ HÍRFOLYAM, július 24.

2021.07.24. 03:45
Már négy döntőn túl vagyunk, Szilágyi Áron pedig biztosan éremért küzdhet, miután bejutott a legjobb négybe a férfi kard mezőnyében. …

Kosárlabda: Hanga Ádám a Real Madridba igazolt!

2021.07.23. 19:40
A Real Madrid kosárlabdacsapata bejelentette, hogy szerződést kötött a Barcelonától távozó Hanga Ádámmal.

Kézilabda: Európa-bajnok a női junior válogatott!

2021.07.18. 16:25
A magyar női junior kézilabda-válogatott 31-22-re legyőzte Oroszországot és így megnyerte a szlovéniai Európa-bajnokságot.

Kézilabda: kettőből kettő győzelem Brazília ellen, irány Tokió!

2021.07.12. 18:00
A magyar női kézilabda-válogatott 24-23-ra győzött Brazília ellen az utolsó magyarországi felkészülési mérkőzésén.

Női kézilabda: győzelemmel kezdte a felkészülést a magyar válogatott

2021.07.06. 20:20
A magyar női kézilabda-válogatott néhány kisebb kezdeti hiba után megtalálta a játékát, és magabiztosan vezetve 28–22-re legyőzte Montenegrót.

Olimpia: kijelölték a női kézilabda-válogatott keretét

2021.07.02. 15:20
Elek Gábor a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte azt a keretet, amely a tokiói olimpián szerepel majd.

Kézilabda BL: nehéz ellenfeleket kapott a Veszprém és a Szeged

2021.07.02. 13:45
A Telekom Veszprém valóságos halálcsoportba került a 2021/22-es Bajnokok Ligája-idényben.

Kosárlabda: Szerbia nyerte a női Európa-bajnokságot

2021.06.27. 23:50
Szerbia nyerte a női kosárlabda Európa-bajnokságot, miután 63-54-re legyőzte Franciaországot a valenciai döntőben.