Pályakerékpár: Lovassy Krisztián Európa-bajnoki 6. lett a pontversenyben

2017.10.21. 19:40
A magyar versenyző harmadik versenyszámában is a legjobb 10 között végzett a Berlinben zajló pályakerékpáros Európa-bajnokságon.

Öttusa: öt éremmel zártak a magyarok az U24-es Európa-bajnokságot

2017.10.21. 19:05
Vegyes váltóban az arany- és az ezüstérem is a magyaroknak jutott az öttusázók U24-es Európa-bajnokságán, a lengyelországi Drzonkówban.

Vívó-vk: Szász-Kovács Emese bronzéremmel kezdte az idényt

2017.10.21. 18:55
Szász-Kovács Emese bronzérmet nyert a női párbajtőrözők idénynyitó, tallinni világkupaversenyén.

Úszás: Rasovszky Kristóf 4. lett a Világkupában

2017.10.21. 16:20
Rasovszky Kristóf negyedikként zárta a nyíltvízi úszók világkupa-sorozatát, miután nyolcadik helyen ért célba a hongkongi záróviadalon.

Öttusa: ezüstérmes a férfi csapat az U24-es Európa-bajnokságon

2017.10.21. 14:35
A férficsapat ezüstérmet nyert pénteken az öttusázók U24-es Európa-bajnokságán, a lengyelországi Drzonkówban.

Pályakerékpáros Eb: Lovassy tizedik omniumban, Szalontay nem jutott 16 közé sprintben

2017.10.20. 21:40
Lovassy Krisztián tizedik lett omniumban a Berlinben zajló pályakerékpáros Európa-bajnokságon pénteken, míg Szalontay Sándor az …

Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság sportolói bizottságába választották

2017.10.20. 17:25
A futó Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság (EOC) sportolói bizottságába választották.

Átadták a megújuló Testnevelési Egyetem első új épületét

2017.10.20. 15:15
Átadták a Testnevelési Egyetem (TE) Sport-táplálkozástudományi Központját, amely a megújuló felsőoktatási intézmény első befejezett rekonstrukciója.

Úszás: Kozma Dominik a BVSC-hez szerződött

2017.10.20. 14:25
A BVSC-Zuglóban folytatja pályafutását Kozma Dominik világ- és Európa-bajnoki bronzérmes úszó.

Moszkvai tenisztorna: Babos, Hlavackova duó nyerte a döntőt

2017.10.20. 12:55
Babos Tímea és Andrea Hlavackova megnyerte a párosversenyt a moszkvai keménypályás tenisztornán.