Short track: újra edzésben olimpiai ezüstérmes klasszisunk

2019.11.16. 17:00
A honosított John-Henry Kruegert két hónappal ezelőtt kellett műteni.

Kerekesszékes vívó VK: amszterdami ezüstnap

2019.11.16. 15:50
Hajmási Éva és Osváth Richárd is a dobogó második fokára állhatott a hollandiai világkupa-verseny második napján.

Tenisz: Babos egy lépésre a tajvani tornagyőzelemtől

2019.11.16. 14:15
Már döntős a magyar klasszis a WTA-tornán, a fináléban orosz ellenfele lesz.

Rövidpályás úszó Eb: huszonhárom fős a magyar csapat

2019.11.15. 14:40
Huszonhárom fős - 8 női és 15 férfi versenyzőből álló - magyar csapat vesz részt a glasgow-i rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

Tajvani tenisztorna: Babos Tímea a legjobb négy között

2019.11.15. 13:35
A második helyen kiemelt Babos Tímea bejutott az elődöntőbe a 125 ezer dollár (37,5 millió forint) összdíjazású tajvani keménypályás női tenisztornán.

A MOB támogatja a már elnyert budapesti sportesemények megrendezését

2019.11.14. 21:10
A Magyar Olimpiai Bizottság sportolói bizottsága és elnöksége támogatja a már elnyert fővárosi sportesemények megrendezését.

Rövidpályás gyorskorcsolya: telt házra számítanak a debreceni Eb-n

2019.11.14. 14:30
A szervezők telt házra számítanak a január 24. és 26. között sorra kerülő debreceni rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon.

Tenisz: jövőre visszavonulnak a Bryan testvérek

2019.11.14. 13:50
Jövőre teljesíti utolsó szezonját a Bob Bryan, Mike Bryan teniszpáros. Az amerikai ikerpár minden idők legsikeresebb kettőseként fog visszavonulni.

Tenisz: Tomás Berdych befejezi pályafutását

2019.11.13. 22:30
Visszavonul Tomás Berdych az elmúlt évtized legsikeresebb cseh férfi teniszezője, kétszeres Davis-kupa-győztes, wimbledoni döntős.

Kerékpár: elhunyt Raymond Poulidor, a Tour de France többszörös dobogósa

2019.11.13. 21:35
Nyolcvanhárom éves korában elhunyt Raymond Poulidor, egykori francia kerékpáros, aki összesen nyolc alkalommal állhatott dobogón a Tour de France-on.