Vasárnap újra Vizesgála, negyven bajnok a Duna Arénában

2018.11.20. 19:50
A múlt évhez hasonlóan idén is megrendezik a Vizesgálát, amelyen a vizes sportágak hazai sztárjaival találkozhatnak a szurkolók.

Női asztalitenisz Eb-selejtező: a csehek elleni győzelemmel megvan a csoportelsőség

2018.11.20. 19:15
A magyar női asztalitenisz-válogatott kijutott a jövő évi Európa-bajnokságra, egyben megnyerte a selejtezőcsoportját azzal, hogy …

Antalya Open: muaythai harcosaink megkoronázták az évet

2018.11.20. 16:25
Az Antalya Open Európa-kupának indult, ám végül nyílt muaythai viadalként rajtolt el, amelyen a magyarok 4 felnőtt-, és 14 utánpótlás-versenyzővel képviseltették magukat.

Becker szerint Zverev generációja legjobbja

2018.11.20. 12:20
A hatszoros Grand Slam-bajnok német legenda szerint Zverev bizonyította tehetségét azzal, hogy Federert és Djokovicsot is le tudta győzni két nap alatt.

Varga János lett a Nemzet Sportolója

2018.11.20. 11:10
Kulcsár Győző négyszeres olimpiai bajnok párbajtőrvívó szeptemberi halálával üresedett meg egy hely a tizenkét fős társaságban.

Birkózás: három magyar érem az U23-as világbajnokságon

2018.11.19. 21:50
Három magyar kötöttfogású birkózó nyert érmet a sportág U23-as világbajnokságán, amit a múlt héten rendeztek Bukarestben.

Sakkvilágbajnoki döntő: nyolcadszor is döntetlen

2018.11.19. 20:15
Az előző héthez hasonlóan a nyolcadik parti is döntetlennel ért véget az egymillió dollár összdíjazású londoni sakkvilágbajnoki döntőben.

Darts: bejelentette visszavonulását az ötszörös világbajnok

2018.11.19. 18:30
A jövő évi PDC-világbajnokságon áll utoljára tábla elé Raymond van Barneveld.

Tenisz: Stollár egyre közelebb a legjobb százhoz

2018.11.19. 14:30
Stollár Fanny a karriercsúcsot jelentő 114. helyen áll a női teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Ökölvívó szövetség: az elnökség szeptemberben értesült a hiányról

2018.11.19. 12:40
A Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ) elnökségét nem vonták be az augusztusi ifjúsági világbajnokság szervezésébe, tagjai csak szeptemberben …