Kajak-kenu-vb: nem borult a papírforma, Csipes Tamara döntőbe jutott

2019.08.22. 10:50
A négyesben olimpiai bajnok Csipes 2011-ben már nyert világbajnoki címet Szegeden, most egy lépésre került ettől. Középdöntős Kopasz Bálint és a férfi …

Közvetítések: magyar érmekre várva

2019.08.22. 07:30
A szegedi kajak-kenu világbajnokságon és a budapesti junior úszó vb-n is joggal reménykedhetünk csütörtökön magyar érmekben.

Junior úszó-vb: ezüstérmet szerzett Berecz Blanka 200 méter pillangón

2019.08.21. 18:05
A második helyen végzett benyúlással a női 200 méter pillangó döntőjén Berecz Blanka a budapesti rendezésű junior úszó-világbajnokságon.

Kajak-kenu: döntős a Korisánszky-Mike páros

2019.08.21. 17:00
Korisánszky Dávid és Mike Róbert kenupárosa második lett szerda délutáni középfutamában, így bejutott a pénteki döntőbe 200 méteren a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu-vb: magyar futamgyőzelmek, döntős az 500-as férfi kenupáros

2019.08.21. 14:35
Két magyar futamgyőzelmet is láthatott a közönség szerdán délelőtt a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Tokió 2020: Berecz Zsombor megnyerte az előolimpiát

2019.08.21. 13:55
Berecz Zsombor már az éremfutam előtt megnyerte az Enosimában zajló vitorlás előolimpiát Finndingiben.

US Open-selejtező: sikerrel vette az első kört Babos Tímea

2019.08.21. 09:50
A magyar teniszezőnő három játszmában, 2-1-re győzte le Japán ellenfelét.

Közvetítések: folytatódik a budapesti junior úszó-világbajnokság

2019.08.21. 07:30
Az úszás mellett látható lesz a képernyőn a Ferencvárost búcsúztató Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája-selejtezős play off mérkőzése a norvég Rosenborg ellen.

Tenisz: befejezi a Davis-kupa-győztes szerb játékos

2019.08.20. 21:30
Janko Tipszarevics bejelentette, hogy novemberben, a Davis-kupát követően befejezi profi pályafutását.

Kajak-kenu-vb: hivatalosan is megnyitották a versenyt

2019.08.20. 21:00
A kedd esti ünnepélyes megnyitóval kezdetét vette a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság.