A Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete a mai közgyűlésén Schmitt Pált, Jónyer Istvánt és Kőbán Ritát választotta be a tagjai közé.

Roland Garros: folytassa, Balázs Attila!

2020.09.29. 19:55
Fucsovics Márton után másik férfi teniszezőnk, Balázs Attila is sikerrel vette a francia nyílt teniszbajnokság első fordulóját.

Roland Garros: Fucsovics Márton búcsúztatta a negyedik kiemeltet!

2020.09.28. 23:40
A magyar teniszező négy szettben legyőzte a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában Danyiil Medvegyevet. Fucsovics először nyert Grand Slam-tornán top 10-es …

Roland Garros: Serena Williams a második fordulóban

2020.09.28. 18:55
Az olimpiai bajnok Monica Puig viszont azonnal búcsúzott.

Idén nem lesz öttusa-világbajnokság

2020.09.28. 13:05
A Nemzetközi Öttusa Szövetség törölte a sportág idei felnőtt világbajnokságát, melyet eredetileg Kínában, majd a februári módosítás után Mexikóban rendeztek volna meg.

Kerékpár-vb: huszonhárom év után avattak francia győztest

2020.09.27. 19:20
A francia Julian Alaphilippe győzelmével ért véget az országúti kerékpáros világbajnokság férfi mezőnyversenye. A magyar induló Valter Attila célba ért a 258 …

Kajak-kenu vk: 15 éremmel zártak a magyarok

2020.09.27. 17:45
A leghosszabb távon, 5000 méteren a kenus Adolf Balázs és a kajakos Bodonyi Dóra révén két győzelmet arattak a hazai versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupán.

Kajak-kenu vk: taroltak a magyar vegyespárosok

2020.09.27. 15:45
A szegedi kajak-kenu világkupa vasárnapi, kora délutáni versenyszámaiban is örülhettünk magyar érmeknek.

Kajak-kenu vk: magyar ezüstdélelőtt Szegeden

2020.09.27. 12:55
Két ezüstérmet szereztek a magyar versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupa vasárnapi versenynapjának délelőttjén.

Súlyemelés: hullanak ki a csontvázak a szekrényből az IWF-nél

2020.09.27. 12:05
A Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség jelentése szerint a Nemzetközi Súlyemelő Szövetségnél 130 doppingmintát nemes egyszerűséggel nem vizsgáltak meg.