Tenisz: Gálfi Dalma kikapott a döntőben

2019.05.20. 16:00
Gálfi Dalma kikapott a spanyolországi La Bisbal D'Empordában rendezett, 60 ezer dollár (17 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna döntőjében.

Küzdősport: magyar bronzérem a szambó Európa-bajnokságon

2019.05.20. 14:25
Kozsák György bronzérmet szerzett a Nemzetközi Szambó Szövetség által szervezett Európa-bajnokságon Spanyolországban.

Asztalitenisz: Póta ismét német bajnok lett

2019.05.20. 11:00
Póta Georgina csapata, a TTC Berlin Eastside nyerte meg a német asztalitenisz-bajnokságot.

Kick-box: magyar éremeső a budapesti világkupán

2019.05.20. 08:50
Tizenkét magyar versenyző szerzett aranyérmet a felnőttek között a vasárnap zárult budapesti kick-box világkupán.

Közvetítések: tenisz és jégkorong a mai kínálatban

2019.05.20. 07:30
A kanadai-dán jégkorongmeccs mellett némi labdarúgást és számtalan mennyiségű teniszt láthatunk a mai napon.

Tenisz: Nadal fölényesen verte riválisát a római döntőben

2019.05.19. 21:55
A címvédő Rafael Nadal legyőzte a világelső Novak Djokovicot a római salakpályás tenisztorna férfiversenyének vasárnapi döntőjében, ezzel kilencedik bajnoki címét …

Asztalitenisz Eb-selejtező: továbbjutott a magyar férfiválogatott

2019.05.19. 14:50
A magyar férfi asztalitenisz-válogatott utolsó mérkőzésén 3-0-ra megverte az íreket a szeptemberi Európa-bajnokság selejtezőjében, a csehországi Havirovban, s …

Szörf: Gádorfalvi Áron ezüstérmes a Raceboard-Eb-n

2019.05.19. 13:30
Gádorfalvi Áron ezüstérmet szerzett a Csehországban rendezett Raceboard Európa-bajnokságon.

Vívás: két magyar bronzérem Párizsban

2019.05.18. 20:50
Koch Máté és Siklósi Gergely is bronzérmet nyert a férfi párbajtőrözők párizsi világkupaversenyén.

Ritmikus gimnasztika Eb: Pigniczki Fanni 18. lett összetettben

2019.05.18. 18:35
Pigniczki Fanni a három legmagasabb pontszám alapján a 18. helyen végzett összetettben a szófiai ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság szerenkénti selejtezőjében.