Vitorlázás: Berecz Zsombor ezüstérmes az Európa-bajnokságon!

2019.05.18. 16:45
Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett az Athénban rendezett finndingi Európa-bajnokságon.

Kick-boksz: magyar elnöke lett az európai szövetségnek

2019.05.18. 16:15
Király Istvánt választotta meg elnökének szombaton Budapesten az Európai Kick-box Szövetség (WAKO Europe).

Atlétika: Márton Anita 9. Kínában

2019.05.18. 14:45
Márton Anita a kilencedik helyen végzett a női súlylökők között Sanghajban, az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat második állomásán.

Giro d` Italia: egy olasz vezeti az összetettet, de a java még hátravan

2019.05.18. 10:50
Az első hetet követően az olasz Valerio Conti vezeti az összetettet az idei olasz körversenyen ám az igazán kemény szakaszok még hátravannak a …

Bondár Anna a nyolc között, Babos kiesett a nagyszombati tenisztornán

2019.05.16. 19:10
Bondár Anna előbb szerdán félbeszakadt mérkőzését, majd második fordulós találkozóját is megnyerte csütörtökön, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

Augusztus 31-én rendezik meg a budapesti utcalimpiát

2019.05.16. 11:55
Augusztus 31-én negyedszer rendezik meg az utcalimpiának is nevezett Budapest Urban Gamest (BUG).

Rövidpályás gyorskorcsolya: férje után Knoch Marta is visszavonult

2019.05.16. 11:15
Olimpiai bajnok férje után két hónappal csütörtökön Knoch Marta rövidpályás gyorskorcsolyázó is bejelentette visszavonulását.

Kajak-kenu vb: 100 nap a rajtig

2019.05.15. 12:45
Száz nap múlva kezdődik Szegeden az olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság, ebből az alkalomból szerdán elindítják a belvárosban a visszaszámláló órát, amely a rajtig hátralévő időt mutatja majd.

RG Európa-bajnokság: bízhatunk kiemelkedő szereplésben

2019.05.15. 10:45
A magyar junior kéziszercsapattól várható kiemelkedő szereplés a csütörtöktől vasárnapig tartó bakui ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon.

Tenisz: Balázs Attila hatalmas fordítása a heilbronni tenisztornán

2019.05.13. 19:15
Balázs Attila 1:6, 1:5 15-40-ről, összesen négy meccslabdát hárítva fordított a világranglista korábbi 12. helyezettje, a Davis Kupa-győztes szerb Viktor Troicki …