Tour de France: kettős szlovén győzelem az egyik legnehezebb szakaszon

2020.09.13. 18:35
A szlovén Tadej Pogacar sikerével zárult a Tour de France 15. szakasza. Összetettben továbbra is a ma másodikként célba érő Primoz Roglic vezet.

Tenisz: nem jutott a főtáblára Babos Tímea Rómában

2020.09.13. 12:55
A magyar teniszezőnő mindössze egy játékot tudott megnyerni Arantxa Rus ellen, aki magabiztos 2-0-ás győzelmet aratott a római tenisztorna selejtezőjének döntőjében.

US Open: Oszaka Naomi szetthátrányból fordítva nyert másodszor New Yorkban

2020.09.13. 00:15
2018 után ismét a japán Oszaka Naomi nyerte a US Opent miután a döntőben szett és brékhátrányból fordítva legyőzte Viktorija Azarenkát.

Tenisz: a selejtező második körében Babos Rómában

2020.09.12. 18:15
Babos Tímea három játszmában legyőzte a hazai közönség előtt játszó Giulia Gatto-Monticonét a salakpályás római tenisztorna női selejtezőjének első fordulójában.

Shane Tusup nem lassít, Dzsudzsák után Babos Tímeát is edzheti

2020.09.12. 14:05
Hosszú Katinka egykori férje szépen lassan behálózza a magyar sportéletet, az úszók után egyre több magyar sportoló választja az amerikait felkészítőjének.

Tour de France: nem lehetnek nézők a hátralévő szakaszok célegyeneseiben

2020.09.12. 11:55
A koronavírus-járvány miatt további szigorításokat vezetnek be a francia országúti kerékpáros körversenyen, jelentette be a szervező cég …

Tour de France: növelte előnyét Prizmo Roglic, Martinezé a szakaszgyőzelem

2020.09.11. 17:55
A tavalyi Vuelta a Espana győztes Roglic legtöbb riválisával szemben növelni tudta előnyét összetettben, míg Danilo Martinez megnyerte a verseny …

US Open: Oszaka-Azarenka döntőt rendeznek a nőknél

2020.09.11. 11:00
A japán Oszaka Naomi és a fehérorosz Victoria Azarenka vívja a női egyes döntőjét a US Openen.

US Open: horvát-brazil duó nyerte a férfi párost

2020.09.10. 22:50
A horvát Mate Pavic és a brazil Bruno Soares kettőse nyerte a US Open férfi párosának döntőjét.

Tenisz: egyre több verseny kerül be az idei versenynaptárba

2020.09.10. 15:50
Csütörtökön újabb négy viadallal bővült a férfi teniszezők idei versenynaptára.