UFC: alig egy perc kellett a visszatérő Conor McGregor győzelméhez

2020.01.19. 07:55
Győzelemmel tért vissza az UFC-be Conor McGregor, aki KO-val győzte le az amerikai Donald Cerronét.

Úszó Bajnokok Sorozata: Hosszú és Késely is aranyérmes Pekingben

2020.01.18. 12:40
Hosszú Katinka és Késely Ajna is nyert egy-egy aranyérmet szombaton a Pekingben zajló, Úszó Bajnokok Sorozata második állomásának nyitónapján.

Tenisz: Balázs Attila tornagyőztes Bangkokban

2020.01.18. 11:40
Balázs Attila három szettben legyőzte az orosz Aszlan Karacevet és így megnyerte a Bangkokban rendezett kemény pályás férfi challenger-tenisztornát.

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Burján Csaba nem indul

2020.01.17. 17:55
Burján Csaba fegyelmi ügyében ugyan nem született döntés, ám az olimpiai bajnok biztosan nem fog indulni a Debrecenben rendezett Európa-bajnokságon.

Tenisz: Balázs Attila döntőt játszik Bangkokban

2020.01.17. 09:30
Balázs Attila háromszettes küzdelemben legyőzte az orosz Roman Szaffiulint, és így bejutott a Bangkokban rendezett tenisztorna döntőjébe.

M4 Sport Az Év Sportolója Gála 2019

2020.01.16. 22:50
Január 16-án este adták át a Nemzeti Színházban a 2019-es év legjobb sportolóinak járó díjakat.

Australian Open: Fucsovics Shapovalovval, Babos Swiatekkel kezd

2020.01.16. 11:15
Fucsovics Márton a 13. helyen kiemelt kanadai Denis Shapovalovval, míg Babos Tímea a lengyel Iga Swiatekkel kezd az ausztrál nyílt teniszbajnokság főtábláján.

Birkózás: Lőrincz Viktor római győzelemmel kezdte az évet

2020.01.15. 20:45
A kötöttfogású Lőrincz Viktor négy ellenfelét is legyőzte Rómában a birkózók idei első nemzetközi rangsorversenyén és aranyérmet nyert.

Úszás: Hosszú Szilágyit és Kapást megelőzve nyert 200 pillén Sencsenben

2020.01.15. 15:45
Hosszú Katinka nyerte a magyarok különcsatáját 200 méter pillangón a kínai Sencsenben, az Úszó Bajnokok Sorozata első állomásának szerdai …

Australian Open: nem indul a férfi páros-ranglista vezetője

2020.01.15. 09:00
A kolumbiai Robert Farah doppingtesztje pozitív lett a jövő héten kezdőd Grand Slam-torna előtt, így kénytelen kihagyni a versenyt.