Tenisz: Andy Murray szabadkártyát kap Sanghajban

2019.09.12. 12:55
Szabadkártyásként részt vehet a Sanghajban rendezett Masters-tornán a korábbi háromszoros győztes Andy Murray.

Kajak-kenu: döntős a Kiss Balázs, Dóri Bence kenupáros a tesztversenyen

2019.09.12. 10:50
A Kiss Balázs, Dóri Bence páros rögtön a döntőbe került C-2 1000 méteren a Tokióban zajló olimpiai kajak-kenu tesztverseny csütörtöki nyitónapján.

Kiss Péter parakajakos augusztus legjobbja a nemzetközi bizottságnál

2019.09.11. 19:45
A Nemzetközi Paralimpiai Bizottság Kiss Pétert választott meg augusztus legjobb sportolójának. A magyar versenyző világbajnoki címet nyert Szegeden.

Ökölvívó-vb: Gálos Roland továbbjutott

2019.09.11. 13:40
Első magyarként Gálos Roland jutott tovább a jekatyeriburgi ökölvívó-világbajnokságon.

Atlétika-vb: Pars Krisztián is a keretben

2019.09.11. 11:55
Pars Krisztiánnal 15 fős jelenleg a szeptember 27-én kezdődő dohai világbajnokságra utazó magyar atlétaválogatott, de a létszám még mindig nőhet.

Atlétika: egyre jobb formában Márton Anita

2019.09.11. 09:40
Márton Anita idei legjobb eredményével, 18,95 méterrel harmadik helyen zárt súlylökésben az Európa és Egyesült Államok közötti minszki atlétikai viadalon.

Ökölvívó-vb: Kovács Pál kiesett

2019.09.10. 16:00
Vereséget szenvedett és így nem folytathatja szereplését a 81 kilós Kovács Pál a jekatyerinburgi ökölvívó-világbajnokságon.

Davis-kupa: Piros Zsombor megsérült, nem játszik az ukránok ellen

2019.09.10. 14:10
Nem gyógyul meg a hétvégi Magyarország-Ukrajna Davis-kupa osztályozó összecsapásig Piros Zsombor, így kimarad a csapatból.

US Open: hihetetlenül fordulatos döntő után negyedszer is Nadal a bajnok

2019.09.09. 03:10
2010, 2013 és 2017 után ismét Rafael Nadal nyerte a US Open férfi egyesének döntőjét, miután szenzációs küzdelmet követően legyőzte Danyiil …

Öttusa-vb: tizenkettedik helyen zárt a jobbik magyar vegyesváltó

2019.09.08. 19:35
Gulyás Michelle és Kardos Bence a 12., Kovács Sarolta és Regős Gergely pedig a 15. helyen végzett vegyes váltóban a budapesti olimpiai kvalifikációs …