Vívó-vb: két magyar párbajtőröző a legjobb 32 között

2019.07.19. 12:00
A három főtáblás magyar párbajtőröző közül Rédli András és Siklósi Gergely jutott be a legjobb 32 közé a budapesti vívó-világbajnokságon.

Vizes vb: három magyar úszó is az első tízben zárt 25 kilométeren

2019.07.19. 08:15
Bár érmet nem szereztek a magyarok a nyíltvízi úszók 25 kilométeres viadalán a dél-koreai világbajnokságon, így sem szerepeltek rosszul.

Vívó-vb: Szatmári András ezüstérmes Budapesten

2019.07.18. 20:45
Hiába vezetett sokáig a döntőben, 15-12-re kikapott a dél-koreai Oh Szang Uktól és így ezüstérmet szerzett a kardozó Szatmári András a budapesti világbajnokságon.

Vívó vb: Szatmári András döntőbe jutott

2019.07.18. 19:40
A kardozó Szatmári András döntőbe jutott a budapesti vívó-világbajnokságon miután az elődöntőben legyőzte az iráni Mojtaba Abedinit.

Tour de France: kifizetődő volt Simon Yates szökése

2019.07.18. 18:40
Simon Yates nyerte az idei Tour de France 12. szakaszát, miután egy sikeres szökést követően ért célba. Összetettben nem változott semmi, továbbra is Julian Alaphilippe áll az élen.

Vizes vb: 21. vb-aranyát nyerte az oroszok szinkronúszó nagyasszonya

2019.07.18. 17:35
Az oroszok nyerték a szinkronúszók páros szabadprogram versenyét a dél-koreai Kvangdzsuban zajló vizes világbajnokságon csütörtökön.

Vívó vb: Szatmári András már biztosan érmes!

2019.07.18. 16:55
A kardozó Szatmári András bejutott az elődöntőbe, ezzel már biztos érmes a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.

Vívó-vb: Szilágyi Áron kiesett Szatmári András és Gémesi Csanád továbbjutott

2019.07.18. 14:20
Szilágyi Áron meglepetésre vereséget szenvedett a férfi kardozók főtáblás küzdelmeinek második fordulójában, így a 32 között …

Kerékpár: Chris Froome hivatalosan is a 2011-es Vuelta győztese lett

2019.07.18. 12:30
A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség doppingolás miatt megosztotta Juan Jose Cobót a 2011-es Vuelta a Espana során aratott győzelmétől, amelyet Chris Froome-nak …

Kékszalag: megkezdődött a verseny

2019.07.18. 10:20
Elrajtolt az 51. Kékszalag Nagydíj mezőnye csütörtök reggel Balatonfüredről, a szervezők tájékoztatása szerint 561 hajó nevezett a versenyre.