Riói érmeseket jutalmaztak

2016.11.25. 20:00
Több mint ötven felsőoktatásban tanuló fiatal, köztük a riói olimpia és paralimpia öt-öt érmese érdemelte ki idén az Év egyetemi sportolója elismerést.

Birkózás: kapitányt választottak

2016.11.25. 18:35
A pályázatok elbírálás után a Magyar Birkózó Szövetség (MBSZ) döntése szerint a kötöttfogásúaknál Sike András marad a szövetségi kapitány, míg a szabadfogásúaknál Gulyás István lesz a szakvezető.

Két magyar öttusázó a Hírességek Csarnokában

2016.11.25. 17:25
Az athéni olimpiai bajnok Vörös Zsuzsannát és a háromszoros olimpiai győztes Balczó Andrást beiktatták az öttusázók Hírességek Csarnokába.

Olimpia 2024: nem lesz népszavazás

2016.11.25. 16:30
Nem lesz a fővárosban népszavazás a 2024-es budapesti olimpiai és paralimpiai pályázatról, mivel a kezdeményező Erdélyi Katalin Krisztina a november 24-i határidőig nem vette át az aláírásgyűjtő íveket.

Curling: a magyar női válogatott visszajutott az élvonalba

2016.11.24. 20:05
A magyar női curling-válogatott 9-8-ra legyőzte a holland csapatot a skóciai Európa-bajnokság csütörtöki játéknapján, a másodosztály elődöntőjében, így tavalyi kiesése …

"Az eredményeket az úszók érik el"

2016.11.24. 15:05
Lázár János megfogalmazta véleményét az úszóüggyel kapcsolatban a csütörtök délutáni Kormányinfón.

Cselgáncs: Karakas Hedvig túl a műtéten

2016.11.24. 09:10
Az áprilisi Európa-bajnokságot kihagyja, de a jövő augusztusi, budapesti világbajnokágon már szeretne ott lenni térdműtétje után Karakas Hedvig, a riói olimpián hetedik helyezett cselgáncsozó.

A paralimpikonokat támogatja a Kenderesi Sajtburesz

2016.11.23. 19:45
A fiatal olimpikon saját burgert kapott a Zingtől, amelynek eladásából a paralimpikonok is részesülnek.

Női ökölvívó Eb: Szatmári Petra ezüstérmes

2016.11.23. 17:25
Szatmári Petra ezüstérmet nyert a 81 kilogrammos súlycsoportban a szófiai női ökölvívó Európa-bajnokságon.

MOB: távozik a marketing és kommunikációs igazgató is

2016.11.23. 13:55
Távozik a Magyar Olimpiai Bizottságtól (MOB) Siklós Erik marketing és kommunikációs igazgató.