Kick-box vb: nyolc magyar érem a világbajnokságon

2019.10.27. 18:35
Összesen nyolc érmet szereztek a magyar felnőttek a Szarajevóban rendezett kick-box világbajnokságon.

Ritmikus gimnasztika: az MTK 6. lett a klubvilágbajnokságon

2019.10.27. 16:25
A hatodik helyen zárt a Pigniczki Fanni, Juhász Anna, Kocsis Evelin összeállítású MTK Budapest csapata a Japánban megrendezett ritmikus gimnasztika Aeon-kupán.

Futás: magyar érmek a 24 órás világbajnokságon

2019.10.27. 10:40
Bódis Tamás és a magyar csapat is ezüstérmet szerzett a Franciaországban rendezett 24 órás világbajnokságon.

Nemzetközi Úszóliga: londoni vezetés, Hosszúék a harmadik helyen

2019.10.26. 22:30
Az első nap után a London Roar csapata vezet a Nemzetközi Úszóliga (ISL) budapesti állomásán.

Kajak-kenu: a legdinamikusabban fejlődő szakágban is van magyar világbajnok!

2019.10.26. 18:40
Horváth Noémi aranyérmet szerzett a Kínában rendezett SUP kajak-kenu-világbajnokságon.

Csay Renáta a 20. aranyérem után is élvezi, amit csinál

2019.10.25. 16:40
A kajakos Csay Renáta azt mondta, az eredményessége egyik titka az, hogy még mindig szereti csinálni azt, amit csinál.

Alpesi sí: új korszak kezdetén

2019.10.25. 12:25
Szokás szerint október utolsó hétvégéjén, a söldeni óriás-műlesikló futammal kezdődik meg mindkét nem számára az alpesi sízők 2019/20-as világkupaidénye, amely ezúttal egy új korszak kezdetét is jelenti.

Eszement időpontban rajtolhat a maraton a tokiói olimpián

2019.10.24. 16:05
A 2020-as tokiói nyári olimpia szervezőbizottsága meghökkentő időpontra tenné a maraton rajtjának időpontját, hogy a versenyzőknek ne kelljen hőségben futnia.

Sajtóhír: Borkai Zsolt már nem tagja a MOB-nak!

2019.10.24. 12:50
Korábban az olimpiai bizottság elnöke is volt, de immár nem is tagja a MOB-nak a politikai botrányba keveredett Borkai Zsolt.

Junior súlyemelő Eb: Mitykó Veronika bronzot szakított

2019.10.23. 18:25
Mitykó Veronika bronzérmes lett szakításban a juniorkorú súlyemelők bukaresti Európa-bajnokságán, a 76 kilogrammos kategóriában.