Úszás: Kenderesi és Késely is nyert a bajnokok sorozatában

2020.01.14. 15:10
Kenderesi Tamás és Késely Ajna is begyűjtött egy-egy aranyérmet, míg Hosszú Katinka és Kapás Boglárka egy-egy második hellyel kezdett a Kínában zajló Úszó Bajnokok …

Tenisz: Fucsovics feladta meccsét Ausztráliában

2020.01.14. 14:20
A legmagasabban rangsorolt magyar teniszező Bendigóban vett részt egy challenger-tornán, de gyorsan véget ért számára a verseny.

Magyar sportigazgató a Nemzetközi Öttusa Szövetségnél

2020.01.13. 15:20
Ettől az évtől magyar szakember, Varga Tamás a versenyigazgatója a Nemzetközi Öttusa Szövetségnek (UIPM).

Vívó vk: elmaradtak a magyar sikerek női párbajtőrben és kardban

2020.01.13. 14:20
A 12. helyen végzett a magyar válogatott a női párbajtőrözők havannai világkupaversenyén.

Birkózás: Németh Zsanett ezüstérmes Isztambulban

2020.01.13. 10:30
Németh Zsanett ezüstérmet nyert a 76 kilogrammos kategóriában a női birkózók isztambuli Yasar Dogu-emlékversenyén.

Tenisz: Babos az első fordulóban búcsúzott Adelaide-ben

2020.01.13. 09:05
A szerencsés vesztesként főtáblára került Babos Tímea az első fordulóban is kikapott, így búcsúzott az Adelaide-ben zajló keménypályás női tenisztornától.

BDO darts-vb: új világbajnokot avat a sorozat, Wayne Warren a végső győztes

2020.01.12. 23:15
Izgalmas mérkőzésen aratott 7-4-es győzelmet honfitársa Jim Williams ellen a BDO darts-világbajnokság döntőjében a walesi dartsos.

Evezés: három magyar aranyérem a prágai ergométeres Eb-n

2020.01.12. 18:10
A magyar evezősök három aranyérmet nyertek a prágai evezős ergométeres Európa-bajnokságon.

Atlétika: megdőlt az utcai 10 km világrekordja

2020.01.12. 16:35
Rhonex Kipruto megdöntötte az utcai 10 km-es futás világrekordját, miután 26 perc 24 másodperccel győzött Valenciában.

Tenisz: Szerbia nyerte az ATP-kupát

2020.01.12. 16:10
Szerbia 2-1-re legyőzte Spanyolországot az első alkalommal megrendezett ATP-kupa fináléjában és így elhódította a trófeát.