Úszás: Cseh László hosszabb távra tervez

2016.05.26. 15:05
Cseh László 2017 végéig szerződést hosszabbított az Egri Úszó Klubbal - jelentették be csütörtökön Egerben, ahol az úszót és edzőjét, Plagányi Zsoltot köszöntötték a londoni Európa-bajnokságon …

Favágás: Bakó Norbert ötödik lett

2016.05.26. 15:00
Bakó Norbert az ötödik helyen végzett a világ nyolc legjobb utánpótlás sport favágója között a STIHL Timbersports Rookie Champions Trophyn.

Öttusa vb: minden magyar finalista

2016.05.25. 19:05
Mindhárom magyar induló bejutott a pénteki döntőbe a moszkvai világbajnokság női versenyében.

Tenisz: Babos párosban is nyert

2016.05.25. 18:15
Bejutott a második fordulóba a Babos-Svedova kettős, miután három játszmában nyertek a Rogyionova testvérek ellen.

Kajak-kenu: Janics nyerte a szétlövést

2016.05.25. 11:15
Janics 27 századdal legyőzte Lucz Dórát, így 200 m-en Ő állhat rajthoz a riói olimpián

Evezés: dupla kvóta

2016.05.24. 19:15
Pétervári-Molnár Bendegúz és a Simon Béla, Juhász Adrián evezősduó is kvótát szerzett a riói játékokra.

Roland Garros: Babos Tímea sima sikere

2016.05.24. 13:45
Babos Tímea bejutott a második fordulóba kedden a francia nyílt teniszbajnokságon.

Tenisz: Babos egyre közelebb Rióhoz

2016.05.23. 12:05
Babos Tímea jelenleg a 45. helyet foglalja el a női teniszezők világranglistáján

Csötönyi Sándor válaszol

2016.05.22. 19:25
Nagyon úlyos állításokat tartalmazó írást hozott le nem rég a PestiSrácok. Kovács Kokó István állításait a magyar ökölvívással és Csötönyi Sándorral kapcsolatban.

Úszás: vasárnapi érmek

2016.05.22. 17:30
Szilágyi Liliána ezüstöt nyert 200 méter pillangón, Verrasztó Dávid első lett 400 vegyesen, Kapás Boglárka negyedik Európa-bajnoki címét szerezte.