2019.07.15. 20:30
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség elnöksége hétfőn elfogadta a szövetségi kapitány által kijelölt keretet az augusztusi szegedi olimpiai kvalifikációs …

Vívó-vb: öt magyar is főtáblára jutott hétfőn

2019.07.15. 16:05
Férfi kardban mind a három selejtezőben induló versenyző, női párbajtőrben Muhari Eszter és Nagy Kinga jutott tovább a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokág első napján.

Egy magyar bronzéremmel zárult a junior öttusa világbajnokság

2019.07.15. 11:00
A magyar csapat Barta Luca révén medállal zárta a junior öttusázók lengyelországi világbajnokságát Drzonkówban.

Wimbledon: meccslabdáról fordítva lett ötszörös bajnok Novak Djokovics

2019.07.14. 20:10
Hiába jutott mérkőzéslabdához Roger Federer, Novak Djokovics döntő szett, rövidítést követően ötödször is megnyerte a wimbledoni teniszbajnokságot.

Cselgáncs GP: Sipőcz Richárd bronzérmes

2019.07.14. 19:15
A +100 kilogrammos Sipőcz Richárd a bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló budapesti cselgáncs Grand Prix vasárnapi zárónapján.

Futócéllövő Eb: Major Veronika aranyérmes a 40 vegyes számban

2019.07.14. 13:15
Major Veronika nyerte vasárnap a 40 vegyes versenyszámot a gyenesdiási 50 méteres futócéllövő Európa-bajnokságon.

Atlétika: Halász Bence ezüstérmes az U23-as Európa-bajnokságon

2019.07.13. 20:10
Halász Bence ezüstérmet szerzett kalapácsvetésben a svédországi Gävlében rendezett U23-as Európa-bajnokságon.

Cselgáncs GP: Ungvári Attila bronzérmes Budapesten

2019.07.13. 18:55
A 81 kilogrammos Ungvári Attila bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló cselgáncs Grand Prix szombati versenynapján.

Tour de France: De Gendt sikeres szökés után nyert, Alaphilippe megint vezet

2019.07.13. 18:10
Thomas De Gendt sikerével ért véget az idei francia körverseny nyolcadik szakasza, amelyet követően ismét Julian Alaphilippe vezet összetettben.

Wimbledon: Halep esélyt sem hagyott Williamsnek

2019.07.13. 16:35
Simona Halep nyerte a női egyest a Wimbledoni Teniszbajnokságon, miután a döntőben két sima szettet követően legyőzte Serena Williamst.