Tenisz: Babos Tímea kikapott a selejtezőben, mégis főtáblára került

2020.01.12. 13:25
Babos Tímea szerencsés vesztesként jutott főtáblára az Adelaide-ben zajló, 848 ezer dollár (255 millió forint) összdíjazású keménypályás női …

Vívó vk: Szilágy Áron hatodik lett Montrealban

2020.01.12. 10:35
A hatodik helyen végzett Szilágyi Áron a férfi kardozók montreáli Grand Prix-viadalán.

BDO Darts-vb: címvédés a nőknél

2020.01.12. 08:05
A japán Szuzuki Mikuru megvédte címét a Londonban rendezett BDO-világbajnokságon, miután a döntőben szettveszteség nélkül legyőzte Lisa Ashtont.

Dohai tenisztorna: Rubljov pályafutása harmadik sikerét aratta

2020.01.11. 19:15
Pályafutása harmadik ATP-tornáját nyerte meg Andrej Rubljov, miután a dohai keménypályás férfi tenisztorna szombati döntőjében két játszmában legyőzte Corentin …

Tenisz: Babos továbbjutott Adelaide-ben

2020.01.11. 08:15
Babos Tímea két szettben győzte le és jutott tovább Mirjam Björklund ellen az Adelaide-ben zajló kemény pályás női tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

Gyorskorcsolya Eb: orosz és holland sikerek a nyitónapon

2020.01.10. 23:30
Mindkét nemben holland sikert hozott az 1500 méteres szám a heerenveeni gyorskorcsolya Európa-bajnokság pénteki nyitónapján.

Vívás: Siklósi Gergely világkupa-versenyt nyert Németországban

2020.01.10. 18:55
A világbajnok párbajtőröző Siklósi Gergely élete első világkupa-győzelmét aratta, miután első helyen végzett a Heidenheimben rendezett versenyen.

NOB: Dél-Korea rendezi a 2024-es ifjúsági téli olimpiát

2020.01.10. 18:25
A NOB döntésének értelmében a dél-koreai Kangvon tartományban rendezik meg a 2024-es téli ifjúsági olimpiát.

Tour de Hongrie: Kusztor Péter csapata is indul

2020.01.10. 17:55
A Kusztor Pétert foglalkoztató Novo Nordisk indul a Tour de Hongrie-n - számolt be pénteken az országúti kerékpáros körverseny honlapja.

Atlétika: Krizsán Xénia nem indul a fedettpályás vb-n

2020.01.10. 16:55
Kihagyja a fedettpályás világbajnokságot, Krizsán Xénia, a legjobb magyar többpróbázó.