Pályakerékpár-Eb: Filutás Viktor országos csúccsal zárt

2019.10.19. 23:30
Filutás Viktor országos csúccsal 17. helyen zárt az egyéni üldözéses versenyszámban a hollandiai Apeldoornban zajló pályakerékpáros Európa-bajnokságon szombaton.

Junior cselgáncs-vb: Vég Zsombor és Sipőcz Richárd bronzérmes

2019.10.19. 18:50
Vég Zsombor és Sipőcz Richárd egyaránt harmadik helyen végzett a Marokkóban rendezett junior cselgáncs-világbajnokságon.

Maratoni kajak-kenu-vb: újabb magyar aranyérem!

2019.10.19. 13:45
A magyar kajak-kenusok aranyérmet, ezüstérmet és bronzérmet is szerezte a kínai Saohszingben rendezett maratoni világbajnokságon.

Triatlon világkupa: Bragmayer Zsanett lett a legjobb magyar Tongjeongban

2019.10.19. 12:50
Bragmayer Zsanett a 19. lett a triatlonosok világkupa-sorozatának szombati állomásán a dél-koreai Tongjeongban, így a három magyar induló közül a …

Pályakerékpár Eb: Lovassy Krisztián 17. lett

2019.10.19. 08:50
Borissza Johanna Kitti 19., míg Lovassy Krisztián 17. lett omniumban a hollandiai Apeldoornban zajló pályakerékpáros Európa-bajnokságon pénteken.

Tenisz: Babosék kikaptak a moszkvai elődöntőben

2019.10.18. 20:15
Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős kikapott a párosok elődöntőjében a moszkvai keménypályás tenisztorna egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású női …

Junior cselgáncs vb: Gőz Roland ezüstöt szerzett!

2019.10.18. 19:10
Gőz Roland ezüstérmes lett a marrákesi junior cselgáncs-világbajnokságon a 90 kilogrammos kategóriában.

Golf: Tiger Woods az olimpiára is figyel

2019.10.18. 16:05
Nagy show lenne! Minden idők legjobb, közben persze legagrasszívabb golfozója az olimpián akar indulni.

Junior cselgáncs-vb: Özbas Szofi junior világbajnok

2019.10.17. 19:55
Özbas Szofi a szeptemberi Európa-bajnokság után a marrákesi junior cselgáncs-világbajnokságon is aranyérmet nyert a 63 kilogrammos kategóriában.

Kajak-kenu: a szerb sikerekért küzd a jövőben Vereckei Ákos

2019.10.17. 17:25
A Szerb Kajak-Kenu Szövetség edzői munkát ajánlott a kétszeres olimpiai, hatszoros világ- és nyolcszoros Európa-bajnok magyar kajakosnak.