Közvetítések: képernyőn a milánói és a német rangadó

2020.02.09. 07:30
A mai nap közvetítéseit is a topligák mérkőzései dominálják, de láthatunk kézilabdát, sznúkert és teniszt is.

La Liga: egy korai góllal megszakadt az Atlético Madrid rossz szériája (videó)

2020.02.08. 23:00
Az Atlético Madrid 1-0-ra legyőzte a Granadát a spanyol bajnokság 23. fordulójában.

Serie A: kikapott a Juventus Veronában! (videó)

2020.02.08. 22:45
Nagy meglepetésre a Verona 2-1-re legyőzte a listavezető Juventust az olasz bajnokság 23. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Premier League: nem sikerült elmozdulnia a kieső helyekről a Watfordnak

2020.02.08. 21:05
Egy pontot azért így is sikerült megcsípnie Brightonban a Darazsaknak a Premier League 26. fordulójában.

Bundesliga: őrült meccsen fricskázta meg a Dortmundot a Leverkusen

2020.02.08. 20:25
A Borussia a nyolcvanadik percben még 3-2-re vezetett, ám a Leverkusen egy percen belül két gólt is szerzett.

Serie A: hátrányból fordítva nyert a Sampdoria

2020.02.08. 20:20
Hiába szerzett vezetést, ismét kikapott a Torino, ezúttal a Sampdoria ellen 3-1-re az olasz élvonal 23. fordulójában.

La Liga: egy félidő elég volt a Getafénak a győzelemhez – videó

2020.02.08. 18:00
Az esélyesebbnek számító, a jelenleg a tabella harmadik helyén álló Getafe könnyedén, 3-0-ra győzte le a Valenciát a spanyol élvonal 23. fordulójában.

Bundesliga: tovább zuhan a Werder, Szalaiék nyertek Berlinben

2020.02.08. 17:25
Hiába a hétközi Dortmund elleni kupabravúr, a Werdernek továbbra sem megy a Bundesligában és már kieső helyen tanyázik.

Serie A: kihasználta a Roma botlását az Atalanta

2020.02.08. 16:55
A bergamói együttes hátrányból fordítva húzta be a három pontot Firenzében és fellépett a tabella negyedik helyére.

Premier League: magabiztos győzelmet aratott az Everton – videó

2020.02.08. 15:25
Hiába állt fel 1-0 után a Crystal Palace a liverpooli együttes végül 3-1-re diadalmaskodott az angol élvonal 26. fordulójában.