Tokió 2020: hosszabbítás után védték meg címüket a brazil labdarúgók

2021.08.07. 16:10
A címvédő Brazília nyerte az olimpia férfi labdarúgótornáját, miután hosszabbítást követően 2-1-re legyőzte Spanyolországot.

Tokió 2020: tizenegyesek után Kanada a női futballtorna bajnoka

2021.08.06. 16:30
Kanada története során először nyerte meg a női futballtornát miután a tokiói olimpia döntőjében 1-1-et követően tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte Svédországot.

La Liga: Lionel Messi távozik Barcelonából!

2021.08.05. 20:05
Lionel Messi távozik a Barcelonától. A csapat és a futballista ugyan megállapodott a szerződés meghosszabbításában, azonban a La Liga pénzügyi szabályozásai miatt nem írhatták alá a megállapodást.

Arany-kupa: otthon tartották a trófeát az amerikaiak (videó)

2021.08.02. 10:00
A házigazda Egyesült Államok nyerte az Arany-kupát, miután 1-0-ra legyőzte a címvédő Mexikót a döntőben.

Labdarúgás: a Lille nyerte a Francia Szuperkupát (videó)

2021.08.01. 22:50
A bajnok Lille 1-0-ra legyőzte a PSG-t a döntőben és így elhódította a Francia Szuperkupát.

Tokió 2020: Alexander Zverev a férfi tenisz olimpiai bajnoka

2021.08.01. 12:15
A német Alexander Zverev nyerte a férfiak olimpiai teniszversenyét, miután a döntőben legyőzte az orosz Karen Hacsanovot.

Olimpiai Híradó: brazil és mexikói győzelem a futballrangadókon - július 22.

2021.07.22. 18:05
Brazília Németországot, míg Mexikó Franciaországot verte könnyedén az olimpiai férfi futballtorna első fordulójában.

Tokió 2020: Brazília legyőzte Németországot a játéknap rangadóján (videó)

2021.07.22. 15:40
A címvédő Brazília a triplázó Richarlison vezérletével 4-2-re legyőzte Németországot az olimpiai futballtorna első körének legnagyobb …

Tokió 2020: súlyos francia vereséggel indult a férfi futballtorna (videó)

2021.07.22. 12:05
Mexikó 4-1-re legyőzte Franciaországot, Spanyolország viszont nem bírt Egyiptommal a tokiói olimpia férfi futballtornájának első fordulójában.

Olimpiai Híradó: holland, svéd és brazil gála a női futballtornán - július 21.

2021.07.21. 21:20
Két sportágban is megkezdődtek a tokiói olimpia küzdelmei. Softballban győztek az éremesélyes japánok és amerikaiak, míg a női …