A hétvégén bajnok lehet a Juventus

2016.04.23. 08:45
Folytatódik a versenyfutás a spanyoloknál, akár bajnok is lehet már a Juve az olaszoknál, FA kupa elődöntők Angliában.

Nikolics: gól, gólpassz

2016.04.23. 07:15
A magyar labdarúgó-válogatott csatára, Nikolics Nemanja a varsói Legia színeiben egy góllal és egy gólpasszal zárta a lengyel bajnokság pénteki játéknapját.

Tévében a pesti derbi, a Hertha–Bayern és a nagy spanyol trió is

2016.04.23. 07:05
Nagy meccsek lesznek szombaton a tévében, így lesz mit nézni.

Élő sportközvetítések: Kleinheislerék Hamburgban

2016.04.22. 08:45
A Hamburg–Werder meldet a női kosárlabda döntő is érdekes lehet.

C. Ronaldo megsérült (videó)

2016.04.21. 10:50
Bajban lehet a Real Madrid, mert Cristiano Ronaldo megsérült a szerdai bajnoki mérzésen.

Tévében a Milan

2016.04.21. 08:35
Olasz bajnoki és Darts Premier League mellett röplabda magyar bajnoki döntő is lesz a tévében ma.

PL: A Liverpool kitömte az Evertont (videó)

2016.04.20. 23:30
A Liverpool nagyon simán, 4-0-ra verte az Evertont a hétközi fordulóban. A West Ham és a MU is nyerni tudott.

Mervó duplázással segítette győzelemhez a Wroclavot (videó)

2016.04.20. 22:55
A lengyel labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában a Slask Wroclaw, Mervó Bencével a soraiban a Jagiellonia ellen játszott, és 3-1-re nyert.

Nyolcat rúgott a Barcelona a Deportívónak (videó)

2016.04.20. 22:40
Suarez négyet vállalt a Deportívo elleni kiütéses győzelemből

A "Sárga Fal" megállította Dárdaiékat a Német Kupa elődöntőjében (VIDEÓ)

2016.04.20. 22:20
Bayern-Dortmund finálé lesz a Német Kupa májusi döntőjében, miután a Dortmund magabiztosan nyert Berlinben