Labdarúgás: háromgólos sikert aratott az Atlético Madrid (videó)

2019.08.01. 09:35
A spanyol együttes a Real Madrid 7-3-as legyőzését követően az MLS All Star-csapata ellen is győzelmet ünnepelhetett.

Három liverpooli futballista is az Év labdarúgója-díj jelöltjei között

2019.07.31. 18:00
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség kihirdette azon labdarúgók listáját, akik esélyesek az Év labdarúgója címre. A Bajnokok Ligája-győztes …

A Bundesliga edzői nem számítanak trónfosztásra

2019.07.31. 10:05
Régóta fennálló hagyomány a német labdarúgó Bundesliga szezonrajtja előtt, hogy megkérdezik a 18 csapat vezetőedzőjét, ki lesz a bajnok. Nos, a szavazás idén sem hozott meglepetést.

Kicserélné sztárjait a Juventus és a Manchester United

2019.07.31. 08:45
Olasz sajtóértesülések szerint a Juventusban folytatja pályafutását a Manchester United csatára, Romelu Lukaku. Az angolok cserébe egy igazi klasszist kapnának.

Ronaldo után Neymarra sem tudják rábizonyítani a nemi erőszakot

2019.07.30. 11:30
Néhány nappal ezelőtt zárult le Cristiano Ronaldo Las Vegas-i nemi erőszakolós ügye. A nevadai rendőrség bizonyítékok hiányában zárta le a nyomozást és most …

Labdarúgás: Patrice Evra bejelentette visszavonulását

2019.07.29. 13:40
Bejelentette visszavonulását Patrice Evra francia labdarúgó, aki pályafutása során öt Bajnokok Ligája-fináléban is szerepelt.

Premier League: korrekordert igazolt a Liverpool

2019.07.29. 08:55
Harvey Elliott személyében a Premier League történetének legfiatalabb játékosát szerződtette a Liverpool.

Labdarúgás: szuperkupát nyert az Ajax (videó)

2019.07.27. 22:10
Az Ajax Amszterdam nyerte a Holland Szuperkupát miután 2-0-ra verte a PSV Eindhovent a döntőben.

International Champions Cup: hetet rúgott az Atlético a Realnak (videó)

2019.07.27. 10:25
Az Atlético Madrid megalázó 7-3-as győzelmet aratott a Real Madrid fölött az International Champions Cup felkészülési tornán.

MLS: Stieber Zoltán távozott Washingtonból

2019.07.27. 08:30
A D.C. United hivatalos közleményben közölte, hogy közös megegyezéssel felbontotta Stieber Zoltán szerződését.