Labdarúgó NB I: a Kaposvárnak élveznie kell, hogy itt van az első osztályban

2020.03.01. 14:50
Így látták a vezetőedzők a 23. fordulót.

NB I: legyőzte a Debrecent a listavezető

2020.02.29. 21:40
A listavezető Ferencváros 2-0-ra győzött a Debrecen ellen a magyar bajnokság 23. fordulójának zárómérkőzésén.

NB I: a Diósgyőr kiütötte a Honvédot és befogta

2020.02.29. 18:55
A Kisvárda kiesési rangadót nyert, a Ferencváros után a ZTE már kifogott a Mezőkövesden, a Kaposvár megint kikapott.

NB I: kiesőjelölttel mérkőzik a Fehérvár és a Mezőkövesd

2020.02.29. 14:30
A tabella második helyén álló Fehérvár a sereghajtó Kaposvárral, míg a dobogó alsó fokát elfoglaló Mezőkövesd a Zalaegerszeggel találkozik a magyar bajnokság 23. …

Labdarúgás: Kádár Tamás Kínában folytatja

2020.02.28. 11:00
Kádár Tamás a kínai Santung Lunengben folytatja pályafutását. A hírt a védő korábbi klubja, a Dinamo Kijev jelentette be hivatalos közleményben.

Labdarúgás: Takács Márton emléke előtt tiszteleg a DVTK

2020.02.27. 12:50
A szeptemberi súlyos autóbalesetét követően fiatalon elhunyt diósgyőri labdarúgóra, Takács Mártonra emlékezik meg a DVTK U17-es csapata.

NB I: a Honvéd edzője nem ül le a kispadra hétvégén

2020.02.26. 17:20
A Budapest Honvéd labdarúgócsapata közölte, a Diósgyőr elleni mérkőzésen Giuseppe Sannino helyett Pisont István ül le a kispadra.

Labdarúgó NB I: Zalaegerszegre költözik az Újpest

2020.02.25. 14:20
Persze csak ideiglenesen. Ugyanis Zalaegerszegen játssza következő két hazai bajnoki mérkőzését az Újpest FC labdarúgócsapata.

Eb 2020: ha legyőzzük a bolgárokat, másnaptól elkezdődik a jegyárusítás

2020.02.24. 18:50
Abban az esetben, hogyha a magyar válogatott továbbjut Bulgáriában, akkor rögtön másnap kezdődik a jegyértékesítés a Puskás Arénában …

Labdarúgás: Göröcs emléke előtt tiszteleg a Newcastle

2020.02.24. 16:00
Tragikus hirtelenséggel, életének 81. évében elhunyt Göröcs János, az Újpest korábbi legendája. Emléke előtt a Newcastle United is tiszteleg.