Kosárlabda: egyenlített a Fehérvár

Jól védekezett és támadásban is pontos volt a Fehérvár a mérkőzés első felében, így a nagyszünetig 26 pontos előnyre tett szert. A második negyed hajrájában Anthony Myles és Strahinja Milosevic összeakaszkodott egymással, ezért mindkettőt kiállították. Myles könyökkel lökött, Milosevic ütütt – az biztosnak tűnik, hogy mindketten kihagyják majd a döntő harmadik meccsét.

A találkozó második felében nem történt lényeges változás, a Fehérvár és a Szolnok is "elkönyvelte", hogy ez az összecsapás már eldőlt.

Az Alba könnyedén győzte le a Szolnokot, egy pillanatig sem volt kérdéses, hogy melyik csapat nyeri a párharc második mérkőzését. A fehérvári együttes teljesen megérdemelte a sikert.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó döntő kedden Szolnokon folytatódik 1-1-es állásról.