Formula1: Rosbergé a pole

Nico Rosberg szerezte meg az első rajtkockát az Azerbajdzsánban zajló F1-es Európai Nagydíjon. A világbajnoki éllovas csapattársa, Lewis Hamilton a kvalifikáció során rengeteget hibázott, a hajrában a falnak koccant, és eltörte autója felfüggesztését, és csak tizedik lett. A második helyen Sergio Pérez zárta az időmérőt, de váltóhiba miatt öt rajthelyes büntetést kapott. Az első sorból így Daniel Ricciardo rajtolhat Rosberg mellől.

A sorrend:

1. Nico Rosberg német Mercedes 1:42.758 átlag: 210.307 km/ó
2. Sergio Pérez* mexikói Force India-Mercedes 1:43.515 0.757 mp h.

2016.07.23. 05:55
Időmérő edzés a Hungaroringen, fővárosi rangadó az Nb1-ben, bajnokok kupája Nagy-Britanniából és belga szuperkupa

Forma-1: Hamilton megnyerte az első szabadedzést, a másodikban kicsúszott

2016.07.22. 16:15
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a 31. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki első szabadedzésén a Hungaroringen, a másodikon …

Forma-1: nagy verseny jöhet a Hungaroringen

2016.07.21. 10:20
Izgalmas lehet a vasárnap délutáni magyar futam.

F1: felújításra vár a Hungaroring lelátója

2016.07.19. 11:00
Gyulay Zsolt szerint már szeptemberben elkezdődhetnek a rekonstrukciós munkálatok

Forma-1: Hamilton az élen

2016.07.10. 16:50
A hazai közönség előtt szereplő Lewis Hamilton, a Mercedes világbajnoki címvédő pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat.

2016.07.09. 16:25
A hazai közönség előtt szereplő világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a szombati időmérő edzést a Forma-1-es Brit Nagydíjon, amelynek vasárnapi futamát az első helyről kezdheti.

Ékőben a döntő wimbledonból, a Forma-1 edzései és az atlétika EB is

2016.07.09. 07:35
Nem unatkozik majd, a hűvösben tévézik ma.

Forma-1: Hamilton az utolsó körben előzte meg Rosberget

2016.07.03. 15:50
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton drámai csata végén, csapattársát, a pontversenyt vezető Nico Rosberget egy ütközés után az utolsó körben megelőzve, megnyerte a Forma-1-es …

Tévé: Euro2016, Forma-1, tenisz és kerékpár minden mennyiségben

2016.07.03. 08:40
Lesz-e újabb izlandi csoda?

F1: Hamiltoné a pole az Osztrák Nagydíjon

2016.07.02. 17:35
Hamilton volt a leggyorsabb, Rosberg egy büntetés miatt csak a hetedik helyről startolhat