Formula1: Rosbergé a pole

Nico Rosberg szerezte meg az első rajtkockát az Azerbajdzsánban zajló F1-es Európai Nagydíjon. A világbajnoki éllovas csapattársa, Lewis Hamilton a kvalifikáció során rengeteget hibázott, a hajrában a falnak koccant, és eltörte autója felfüggesztését, és csak tizedik lett. A második helyen Sergio Pérez zárta az időmérőt, de váltóhiba miatt öt rajthelyes büntetést kapott. Az első sorból így Daniel Ricciardo rajtolhat Rosberg mellől.

A sorrend:

1. Nico Rosberg német Mercedes 1:42.758 átlag: 210.307 km/ó
2. Sergio Pérez* mexikói Force India-Mercedes 1:43.515 0.757 mp h.

2016.05.26. 07:00
Felbőgnek a motorok Monacóban, folytatódik a francia nyílt teniszbajnokság, női kézilabda Debrecenből

Döntés a Rosberg–Hamilton ütközés ügyében

2016.05.15. 17:30
Mászaki hiba is állhat a két Mercedes-versenyző balesetének hátterében.

Forma-1: Verstappen történelmet írt

2016.05.15. 15:55
Max Verstappen, a Red Bull 18 éves holland pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat.

Televíziós sportműsor: végjáték Albionban, F1 Ibériából

2016.05.15. 08:15
Eldől, melyik manchesteri csapat indulhat jövőre a Bajnokok Ligájában. A Formula 1-es Spanyol Nagydíjon Lewis Hamilton rajtol az élről

Forma-1: Hamilton az élen

2016.05.14. 16:45
Lewis Hamilton csapattársa, Nico Rosberg előtt végzett az élen, a Ferrarik csak a harmadik sorban vannak.

Forma-1: Vettel volt a leggyorsabb a nyitányon

2016.05.13. 12:35
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es Spanyol Nagydíj pénteki első szabadedzésén.

Kvjatnak szárnyakat adott a Red Bull

2016.05.05. 10:05
Danyiil Kvjat két egymát követő futamon is nagyot hibázott, ennek most komoly következményei lettek.

Forma-1: ezt Kvjat csúnyán elnézte (videó)

2016.05.01. 19:30
Videón a rajt után affér, amelyben egyértelmű, hogy az orosz versenyző hibázott. Bocsánatot is kért.

Forma-1: Rosberg hetedszer

2016.05.01. 15:55
Nico Rosberg ebben a szezonban sorozatban a negyedik, összesítésben a hetedik győzelmét szerezte meg a Forma-1 orosz nagydíján.

Élő sportközvetítések: Forma-1, bajnok lehet a Leicester, játszik a Juve

2016.05.01. 09:00
Angliában megtörténhet a csoda, Szocsiban köröznek, a Juve meg ünnepel.