ÉLŐ Rio: bronzért harcolnak a vízilabdázók – augusztus 19.

A női válogatott Oroszország ellen száll vízbe a harmadik helyért. A kajakosok selejteznek és folytatódik az öttusa is. Hajnalban pedig jön Pars Krisztián.

2016.08.19. 23:30

Öttusa: ausztrál aranyérem

Chloe Esposito révén ausztrál aranyérem született a nők versenyében. Az ezüstöt a francia Clovel, a bronzot a lengyel Nowacka nyerte. Kovács a 17., Földházi a 27. helyen ért célba

2016.08.19. 22:55

Öttusa: messziről kezdenek a magyarok

Kovács Sarolta a 13., Földházi Zsófia pedig a 30. helyen áll három szám után. A lövéssel kombinált futás előtt az állás: 1. Oktawia Nowacka (lengyel) 847 pont 2. Elodie Clouvel (francia) 835 3. Melanie McCann (kanadai) 818 ...13. Kovács Sarolta 784 ...30. Földházi Zsófia 694 - egy pont egy másodpercet jelent a hendikep indítású versenyen

2016.08.19. 21:55

Öttusa: Kovács közepes lovaglása

Kovács Saroltának sem ment igazán jól a lovaglás, mindössze 268 pontot szerzett a lehetséges 300-ból

2016.08.19. 21:45

A döntőben gázoltak az amerikai pólóslányok

A magyarokat az elődöntőben búcsúztató Egyesült Államok 12–5-re legyőzte Olaszországot, így megvédte olimpiai bajnoki címét.

2016.08.19. 21:35

Kínai aranyérem női gyaloglásban, minden magyar hazaért

A kínai Liu Hung nyerte meg a 20 km-es női gyaloglást, a második helyen a mexikói María Guadalupe González ért be, a harmadik a szintén kínai Lu Hsziu-cse lett. Legsikeresebb magyarként Madarász Viktória végzett, ő a 25. helyen ért be, Kovács Barbara az 58., Récsei Rita pedig 59. lett.

2016.08.19. 21:00

Gyaloglás: Madarász egyre jobb

Tizennégy kilométert tett meg a 20-ból a mezőny gyaloglásban. Az élen egy kínai. Madarász feljött a 24. helyre, Kovács az 59., Récsei a 62.

2016.08.19. 20:25

Gyalogolnak a nők

Nyolc kilométernél a mexikói María Guadalupe González vezeti a 20 km-es gyaloglást. Madarász Viktória legjobb magyarként a 34., Kovács Barbara a 64., Récsei Rita a 65.

Női foci: Kanada meglepte a házigazdát

A női labdarúgótorna bronzmérkőzésén Kanada 2–1-re legyőzte a házigazda Brazíliát.

2016.08.19. 20:15

Öttusa: Kovács a mezőny első, Földházi az utolsó felében

Kovács Sarolta a bónuszvívás után összesítésben 516 ponttal a nyolcadik helyen áll, Földházi Zsófia 472-vel a harmincadik.

2016.08.19. 20:00

Öttusa: Földházinak nem megy

A lovaglás sem sikerült túl jól, Földházi Zsófiát sajnos ledobta magáról a Christino nevű ló. Kovács Sarolta 21.26-kor kerül sorra.

2016.08.19. 19:40

Hosszú Katinka is szurkolt

Shane Tusup és Orbán Viktor társaságában. (Fotó: MTI)

A női vízilabdázók szövetségi kapitánya elmondta mi hiányzott neki

Nem nehéz kitalálni: persze, hogy az érem.

2016.08.19. 19:35

Öttusa: túl a bónuszvíváson

Földházi Zsófia két, Kovács Sarolta egy tust nyert, így két, illetve egy pontot kaptak.

2016.08.19. 18:20

Öttusa: jól ment az úszás a magyaroknak

Kovács Sarolta összesítésben a harmadik legjobb időt úszta, míg Földházi a hatodik leggyorsabb volt

2016.08.19. 17:40

Az oroszok nyerik a büntetőpárbajt - Magyarország a negyedik a riói olimpián

Maratoni büntetőpárbaj után a hetedik körben Kisteleki ront, az oroszoké a bronzérem

2016.08.19. 17:35

Gyaloglás: szlovák aranyérem, egy magyar célbaérkező

A világbajnok Matej Tóth győzelmével ért véget a férfiak 50 kilométeres gyaloglása. A szlovákiai sportoló 18 másodperces előnnyel ért célba elsőként. A három magyar induló közül mindössze egy ért célba, Venyercsán Bence a 44. lett.

2016.08.19. 17:30

Döntetlen - ötméteresek döntenek

Az orosz válogatott az utolsó pillanatban egyenlít - 12-12 - jöhetnek az ötméteresek

2016.08.19. 17:10

Vezetünk!

Az utolsó negyed előtt egy góllal, 9-8-ra vezet a magyar válogatott az oroszok elleni bronzmeccsen

2016.08.19. 16:55

Olimpikonok köszöntése szerdán

A Magyar Olimpiai Bizottság bejelentette, hogy szerdán reggel 9 órától a budapesti Syma Csarnokban köszönti a riói játékok hőseit. A helyszínen ott lesz a vasárnap véget érő olimpia valamennyi magyar érmese