21.15: Tenisz, US Open, 5. nap, New York

17.00: Tenisz, US Open, 5. nap, New York
19.30: Tenisz, US Open, 5. nap, New York

9.55: Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
14.05: Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

Címkék: Forma 1, Tenisz
Forma 1,Tenisz

Sport a televíziókban: eldőlhet a bajnoki elsőség Angliában

2016.05.02. 06:00
Ha nem nyer a Spurs a Chelsea otthonában, a Leicester a bajnok, Kleinheislerék a Stuttgartot fogadják, angol-német legendák a pályán

Forma-1: ezt Kvjat csúnyán elnézte (videó)

2016.05.01. 19:30
Videón a rajt után affér, amelyben egyértelmű, hogy az orosz versenyző hibázott. Bocsánatot is kért.

Forma-1: Rosberg hetedszer

2016.05.01. 15:55
Nico Rosberg ebben a szezonban sorozatban a negyedik, összesítésben a hetedik győzelmét szerezte meg a Forma-1 orosz nagydíján.

Tenisz: Babos madridi búcsúja

2016.05.01. 14:30
Már az első fordulóban kiesett Babos Tímea a madridi, 4,7 millió dolláros tornán, miután kikapott a spanyol Navarrótól

Élő sportközvetítések: Forma-1, bajnok lehet a Leicester, játszik a Juve

2016.05.01. 09:00
Angliában megtörténhet a csoda, Szocsiban köröznek, a Juve meg ünnepel.

Forma-1: Rosberg rajtolhat az élről

2016.04.30. 16:05
A világbajnoki pontversenyt vezető Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indul majd az első rajtkockából.

Forma-1: délelőtt Hamilton volt a leggyorsabb

2016.04.30. 12:40
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati harmadik szabadedzésén.

Élő sportközvetítések: NB I-es körkapcsolás, kézi BL, Barca, Atleti, Real és még sok más

2016.04.30. 06:50
Tévében az MKB Veszprém, az összes NB I-es meccs, a spanyol nagyok, a Forma-1, a Bayern, Hartha és még sok más.

Válogatott meccs a szlovákok ellen Budapesten

2016.04.29. 17:50
A magyar férfi teniszválogatott a budapesti Europe Tennis Centerben (ETC) fogadja a szlovák csapatot július 15. és 17. között a Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjában.