Forma-1: július végén a magyar futam, a német verseny elmarad

A világbajnokság 20 futamos lesz, ám a kanadai és a brazil nagydíj mellett még szerepel a "megerősítésre várva" fordulat, vagyis ezekkel a futamokkal kapcsolatban akad még kérdőjel.

A szezon éppen nyolc hónapos lesz, mert március 26-án kezdődik Melbourne-ben és november 26-án fejeződik be Abu Dhabiban.

2016.06.19. 17:10
Nico Rosberg, a Mercedes német versenyzője nyerte a Baku utcáin rendezett Forma-1-es Európa Nagydíjat

Televíziós sportműsor: záróforduló az A-csoportban

2016.06.19. 07:40
A labdarúgó Eb-n már a zárófordulót játsszák az A-csoportban, a Formula 1-es csapatok pedig Azerbajdzsánban, az Európa Nagydíjért szállnak harcba.

Formula1: Rosbergé a pole

2016.06.18. 16:10
Az első sorból Daniel Ricciardo rajtolhat Rosberg mellől, Hamilton hibázott, csak a tizedik lett

Forma-1: Hamilton győzött Montreálban

2016.06.12. 21:00
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap.

Forma-1: Hamiltoné a pole pozíció Montreálban

2016.06.11. 20:40
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti meg az élről.

Forma-1: pilótacserék előtt a Williams?

2016.06.07. 18:35
Az olasz sajtó szerint például teljes sorcserére készül a Williams jövőre, Felipe Massa és Valtteri Bottas is távozhat az istállótól.

Forma-1: Hamilton első idei sikere

2016.05.29. 16:40
A címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíjat vasárnap, ezzel idénybeli első sikerét ünnepelhette.

Televíziós sportműsor: magyar-lengyel csata Kölnben, F1 Monacóból

2016.05.29. 08:25
Kölnben döntőzik a Veszprém a Kielce ellen, Ricciardo rajtol az élről Monacóban, felkészülési meccsek Németországból és Olaszországból

Forma-1: Ricciardo az élen

2016.05.28. 15:50
Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a Forma-1-es Moncaói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.

F1: Jules Bianchi családja perel

2016.05.26. 13:50