Forma-1: július végén a magyar futam, a német verseny elmarad

A világbajnokság 20 futamos lesz, ám a kanadai és a brazil nagydíj mellett még szerepel a "megerősítésre várva" fordulat, vagyis ezekkel a futamokkal kapcsolatban akad még kérdőjel.

A szezon éppen nyolc hónapos lesz, mert március 26-án kezdődik Melbourne-ben és november 26-án fejeződik be Abu Dhabiban.

2016.04.30. 16:05
A világbajnoki pontversenyt vezető Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indul majd az első rajtkockából.

Forma-1: délelőtt Hamilton volt a leggyorsabb

2016.04.30. 12:40
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati harmadik szabadedzésén.

Élő sportközvetítések: NB I-es körkapcsolás, kézi BL, Barca, Atleti, Real és még sok más

2016.04.30. 06:50
Tévében az MKB Veszprém, az összes NB I-es meccs, a spanyol nagyok, a Forma-1, a Bayern, Hartha és még sok más.

Mercedes fölény a szabadedzésen

2016.04.29. 11:55
A világbajnoki pontversenyben éllovas Nico Rosberg volt a leggyorsabb a Forma-1-es Orosz Nagydíj pénteki első szabadedzésén.

Vasárnap nagy futam

2016.04.29. 09:15
Negyedik alkalommal rendezik meg Budapest belvárosában a Nagy Futam elnevezésű autó-, motorsport- és légibemutatót vasárnap.

Forma-1: 2026-ig hosszabbított a Hungaroring

2016.04.22. 21:05
Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója pénteken elmondta, hogy kedvező anyagi feltételekkel hosszabbították meg 2026-ig a mogyoródi Forma-1-es futam szerződését.

Massa vs. Ricciardo a nappaliban

2016.04.22. 19:25
Felipe Massa fia, Felipinho és Daniel Ricciardo Monte Carlóban "csapott össze."

Forma-1: esménydús Rosberg-siker (videó)

2016.04.17. 10:45
A szezon első két futamán győztes Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, ezzel növelte előnyét az összetett pontversenyben.