16.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, edzés
22.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, 1. kvalifikáció

11.00: Tenisz, WTA-torna, `s-Hertogenbosch

Kézilabda,Tenisz,vívás,kerékpár,Lovas sportok,Autósport

Kamion Eb: Kiss Norbert a szezonzárón is nyert egy futamot

2021.10.17. 18:20
Az immáron háromszoros Európa-bajnok Kiss Norbert megnyerte a kamionos Európa-bajnokság misanói hétvégéjének vasárnapi főfutamát.

Női kézilabda BL: magabiztos győri győzelem Dániában

2021.10.17. 17:55
A Győri Audi ETO KC 31-26-ra győzött a dán Odense otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

WTCR: hatodik lett Michelisz a franciaországi záró futamon

2021.10.17. 16:15
A hatodik helyen zárta a túraautó-világkupa (WTCR) második franciaországi futamát Michelisz Norbert, míg a győzelmet Jean-Karl Vernay szerezte meg.

Női kézilabda BL: döntetlent játszott az FTC

2021.10.16. 17:45
Az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 31-31-es döntetlen ért el a dán Esbjerg ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Kamion Eb: Kiss Norbert harmadszor is Európa-bajnok!

2021.10.16. 15:15
Kiss Norbert egy büntetés miatt második lett a kamionos Európa-bajnokság misanói fordulójának első versenyén, de így is elegendő pontot szerzett ahhoz, hogy karrierje során harmadszor is …

Forma-1: minden idők leghosszabb szezonja lesz a következő

2021.10.15. 21:05
Elfogadta a 2022-es versenynaptár tervezetét a Forma-1 vezetősége. A következő szezonban minden eddiginél több versenyt rendeznek.

Kézilabda Bajnokok Ligája: könnyed veszprémi győzelem Portóban

2021.10.14. 22:30
A Telekom Veszprém 30-23-ra győzött a Porto otthonában a kézilabda Bajnokok Ligája mai játéknapján.

Kézilabda Bajnokok Ligája: hazai pályán veszítette el veretlenségét a Szeged

2021.10.14. 20:30
Első vereségét szenvedte el a Bajnokok Ligájában a Pick Szeged, miután a hazai pályán 34-30-ra alulmaradt a norvég Elverummal szemben.

Ralikrossz-vb: Szabó Krisztián dobogóra állhatott Belgiumban!

2021.10.11. 11:35
Első világbajnoki dobogóját szerezte a ralikrossz-világbajnokságon a többszörös Európa-bajnok Szabó Krisztián, miután a harmadik helyen végzett Belgiumban.

WTCR: Michelisz Norbert futamot nyert Csehországban!

2021.10.10. 18:15
Megszakadt Michelisz Norbert több mint másféléves nyeretlenségi szériája a WTCR-ben miután a magyar pilóta győzni tudott a csehországi Mostban.