16.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, edzés
22.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, 1. kvalifikáció

11.00: Tenisz, WTA-torna, `s-Hertogenbosch

Kézilabda,Tenisz,vívás,kerékpár,Lovas sportok,Autósport

F1: Hamiltont kizárták az időmérőről, Verstappen pénzbüntetést kapott

2021.11.13. 19:30
Egyelőre nagyon zajlik az élet a Brazil Nagydíj hétvégéjén. Ha a futam is ennyi izgalmat tartogat majd vasárnap, akkor nem fogunk unatkozni.

Forma-1: Hamilton nyerte az időmérőt, de nem elképzelhetetlen, hogy megbüntetik.

2021.11.12. 21:10
Lewis Hamilton végzett a Brazil Nagydíj időmérő edzésének élén ám korántsem biztos, hogy a hétszeres világbajnok kezdheti élről a …

Nascar: az sem volt biztos, hogy valaha versenyezhet, most mégis bajnok lett Kyle Larson

2021.11.08. 12:40
Kyle Larson nyerte az amerikai autósportszéria a Nascar csúcskategóriájának a Cup Seriesnek a bajnoki címét. A 29 éves …

Forma-1: Verstappen Mexikóban is nyert 19 pont az előnye

2021.11.07. 21:50
Max Verstappen győzelmével zárult a Mexikóvárosi Nagydíj és így a Red Bull pilótája ismét növelte előnyét a másodikként célba érő Lewis Hamiltonnal szemben.

Tenisz: Novak Djokovics újabb jelentős rekordot döntött meg

2021.11.07. 18:00
Novak Djokovics nyerte a Párizsban rendezett Masters-torna döntőjét és ezzel ő lett a legtöbb 1000-es versenyt megnyerő teniszező a történelemben.

WTCR: Michelisz erős pontszerző helyeken végzett Olaszországban

2021.11.07. 13:45
Michelisz egy negyedik és egy hetedik helyet szerzett a WTCR olaszországi hétvégéjén az Adria Racewayen.

Forma-1: Mercedes első sor Mexikóban, de Bottas az élen

2021.11.06. 22:25
Valtteri Bottas szerezte meg az első rajtkockát a Mexikóvárosi Nagydíjon miután gyorsabb kört autózott a vb-címért harcoló Lewis Hamiltonnál és Max Verstappennél.

WEC: a #7-es Toyota nyerte a világbajnoki címet

2021.11.06. 21:55
Bár a #8-as Toyota győzelmét hozta a Bahreinben rendezett nyolcórás verseny, a világbajnoki címet a japán márka #7-es autója szerezte meg a szezonzárót követően.

Tenisz: az oroszok nyerték a Billie Jean King Kupát

2021.11.06. 20:55
Az orosz csapat győzelmével zárult a Billie Jean King Kupa (korábban Fed Kupa) prágai döntője.

Kerékpársport: Vas Kata Blanka ezüstérmes a cyclocross Európa-bajnokságon!

2021.11.06. 16:10
Vas Kata Blanka ezüstérmet szerzett a hollandiai Wijsterben rendezett cyclocross Európa-bajnokság felnőtt versenyében.