Női vízilabda Magyar Kupa: elsőként az UVSE a fináléban

Elsőként a címvédő UVSE jutott be a döntőbe a női vízilabda Magyar Kupában, miután a szombati elődöntőben három góllal nyert az FTC ellen. A Komjádi uszodában zajló torna nyitómeccsén Keszthelyi Ritáék a vártnál biztosabban verték zöld-fehér riválisukat.

A másik párban a Dunaújváros és a Szentes találkozik.

Eredmény, női Magyar Kupa
    elődöntő:

UVSE-Hunguest Hotels - FTC-Telekom Waterpolo 11-8 (2-1, 4-1, 1-2, 4-4)

később:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - Hungerit-Szentes 15.45

Címkék: Vízilabda
Vízilabda

Tévéműsor: női pólósainknak és férfi kéziseinknek is szurkolhatunk

2020.01.15. 07:30
A magyar női vízilabda-válogatott Oroszországgal, a férfi kézilabda-válogatott Izlanddal találkozik az Európa-bajnokságon. Olasz Kupa-találkozók és …

Vízilabda Eb: a görögök nem találták az olaszok ellenszerét

2020.01.14. 22:10
A világbajnoki címvédő olasz férfi vízilabda-válogatott könnyedén, négy góllal legyőzte Görögországot a budapesti olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

Vízilabda Eb: minden puskaporukat ellőtték az első negyedben a törökök

2020.01.14. 20:30
Magabiztos győzelemmel kezdte az olimpiai kvalifikációs budapesti Európa-bajnokságot a házigazda magyar csapat.

Vízilabda Eb: az oroszok nem ijesztették meg a szerbeket

2020.01.14. 19:20
Az olimpiai bajnok szerb válogatott négy góllal legyőzte az orosz csapatot a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság férfitornájának keddi nyitányán.

Vízilabda Eb: a spanyolok kiütötték Máltát a csoportunkban

2020.01.14. 17:20
A világbajnoki ezüstérmes spanyolok a papírformának megfelelően könnyed győzelemmel kezdte a budapesti Európa-bajnokságot.

Tévéműsor: férfi pólósaink is elkezdik az Eb-t

2020.01.14. 07:30
Olasz foci, kézilabda, tenisz és jégkorong is helyet kapott a keddi programban.

Vízilabda Eb: ezúttal sem izzadt meg a női válogatott

2020.01.13. 19:55
Az első fordulóban a horvátokat verték a lányok 25-6-ra, és a második meccsen Szlovákia sem tudott egynerangú partnere lenni a mieinknek.

A válogatott társak szerint Varga Dénes volt az elmúlt év legjobb vízilabdázója

2020.01.13. 12:05
A magyar férfi vízilabda-válogatott tagjai szerint Varga Dénes, a Bajnokok Ligája-győztes Ferencváros kapitánya volt az elmúlt év …

Képernyőn a női vízilabda- és a férfi kézilabda-válogatott

2020.01.13. 07:30
Női vízilabdázóinkért és férfi kézilabdázóinkért is szurkolhatunk ma este az Európa-bajnokságon. Utóbbiaknak lesz nehezebb dolga Dánia ellen.

Vízilabda Eb: fölényes győzelemmel kezdte a tornát a női válogatott

2020.01.12. 20:40
A magyar női vízilabda-válogatott 25-6-ra legyőzte Horvátországot a Budapesten rendezett Európa-bajnokság első napján.