Labdarúgás: nagyon simán jutott a Román Kupa döntőjébe a Sepsi OSK

Összesítésben 8-1-es eredménnyel jutott a Román Kupa döntőjébe a Sepsiszentgyörgy a Poli Iasi ellen.

Fotó: Hírflow

Nagyszerűen kezdte a találkozót az első mérkőzést 5-1-re megnyerő Sepsi OSK, hiszen már a 20. percben megszerezte a vezetést Fülöp István révén. A fordulás után aztán a csereként beálló Anass Achahbar az 50. percben aztán a második gólját is megszerezte a vendégeknek. Végül a pontot az i-re Goran Karanovic állította be, így a Sepsiszentgyörgy 8-1-es összesítéssel jutott a Román Kupa döntőjébe, ahol az FCSB lesz az ellenfele.

Külföldi labdarúgás,OSK Sepsi,Románia

Bundesliga: gyilkolt a Leverkusen korábbi játékosa

2021.09.28. 10:50
A török híroldalak egyöntetűen úgy tudják, hogy a Bayer Leverkusenben nevelkedő, a Fenerbahce és a Besiktas török exlabdarúgója, Sezer Öztürk szeptember 16-án lelőtt egy férfit, és …

Bajnokok Ligája: a legutóbbi két döntő vesztesei feszülnek egymásnak Párizsban

2021.09.28. 09:15
Vagy mondhatnánk azt is, olajsejkek milliárdjai csatáznak majd a zöld gyepen.

Európai Szuperliga: az UEFA meghátrált és felfüggesztette a fegyelmi eljárást

2021.09.28. 08:35
Ahogy várható is volt, az UEFA csak próbált tökösnek látszani, de nem jött össze.

Topligák: az utolsó pillanatban nyert a Celta Vigo (videó)

2021.09.27. 23:05
Egy, a 94. percben esett gólnak köszönhetően a Celta Vigo 1-0-ra legyőzte a Granadát a spanyol bajnokság hetedik fordulójának zárómérkőzésén.

Topligák: a Lazio nyerte a római derbit az Arsenal legyőzte a Tottenhamet (videó)

2021.09.26. 23:10
Két nagy városi derbit is rendeztek a mai napon az európai topbajnokságokban: a Lazio az AS Romát, az Arsenal a Tottenhamet győzte le.

Topligák: otthagyott két pontot Cádizban a Barcelona (videó)

2021.09.23. 23:50
Az FC Barcelona 0-0-s döntetlent játszott Cádizban a spanyol bajnokság hatodik fordulójának zárómérkőzésén.

Topligák: Asensio vezérletével hengerelt a Real Madrid (videó)

2021.09.22. 23:55
A Real Madrid a triplázó Marco Asensio vezérletével 6-1-re győzött a Mallorca ellen a spanyol bajnokság hatodik fordulójában.

Labdarúgás: elhunyt Jimmy Greaves az angol futball ikonja

2021.09.19. 14:30
81 éves korában elhunyt Jimmy Greaves a Tottenham Hotspur és az angol labdarúgó-válogatott legendás csatára.

Topligák: hetet lőtt a Bayern, szurkolói botrány Franciaországban (videó)

2021.09.18. 23:00
A Bayern München 7-0-ra kiütötte a Bochumot a Bundesligában, míg a címvédő Lille újabb vereséget szenvedett ráadásul a lensi mérkőzésen a …

Európa-konferencialiga: fölényesen nyert a Roma (videó)

2021.09.16. 23:40
Az AS Roma 5-1-re győzött a CSZKA Szófia ellen, míg a Tottenham döntetlent játszott a Rennes elleni rangadón az Európa-konferencialiga történetének első játéknapján.