Képernyőn a magyar válogatott, a Telekom-Veszprém és az Olasz Nagydíj

Nézhetünk ma Andorra-Feröer-szigetek meccset is, de talán a magyar-orosz, vagy a Veszprém SEHA-Liga döntője több izgalmat tartogat.

9.40: Autósport, Forma–3, 2. futam (M4 Sport)
10.55: Motorsport, Superbike világbajnokság (Eurosport1)
11.00: Motorsport, Motokrossz-vb, MX2, 1. futam (Eurosport2)
11.00: Autósport, Forma–2, 2. futam (M4 Sport)
12.00: Motorsport, Motokrossz-vb, MXGP, 1. futam (Eurosport2)
12.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brentford–Wycombe Wanderers (Digi Sport1)
13.00: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz, Pau–Laruns, 153 km (Eurosport1)
14.00: Motorsport, Motokrossz-vb, MX2, 2. futam (Eurosport2)
15.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Wales–Bulgária (Sport1)
15.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Andorra–Feröer (Sport2)
15.10: Autósport, Forma-1, futam (M4 Sport)
17.00: Tenisz, US Open, New York (Eurosport1 és Eurosport2)
17.55: Kézilabda, férfi SEHA-Liga négyes döntő, Meskov Breszt–PPD Zagreb (Spíler1)
18.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, MAGYARORSZÁG–Oroszország (M4 Sport)
18.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Írország–Finnország (Sport1)
18.00: Atlétika, Skolimowska-emlékverseny, Chorzów (Sport2)
20.25: Kézilabda, férfi SEHA-Liga négyes döntő, Telekom Veszprém–Vardar Szkopje (Spíler1)
20.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Spanyolország–Ukrajna (Sport1)
20.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc–Németország (Sport2)

Forma 1,Magyar labdarúgás,Tenisz,Telekom-Veszprém,Nemzetek Ligája,SEHA Liga

Élő tévéközvetítések: Babos a 16 közé kerülésért

2016.03.27. 09:35
A miami tenisztorna harmadik fordulója lesz ma képernyőn, illetve férfi kézilabda BL mérkőzések.

Magyar-horvát - Dzsudzsák szabadrúgása döntetlent ért

2016.03.26. 20:10
A magyar labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott szombaton a szintén Európa-bajnoki résztvevő horvátokkal a Groupama Arénában rendezett barátságos mérkőzésen.

Magyar-horvát - Storck a fokozatos fejlődésben bízik

2016.03.25. 18:45
A fokozatos fejlődésben bízik Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, aki nemcsak egy egyszerű barátságos mérkőzésként tekint a szombaton sorra kerülő, …

U21: Nem tudtunk kifogni Izraelen

2016.03.24. 20:55
U21-es válogatottunk 0-0-ás döntetlent ért el Izraellel szemben a Gyirmóton lejátszott Eb-selejtezőn.

A Fradi felfüggesztette a szurkolók kizárását a Groupamából

2016.03.24. 20:25
Az FTC hivatalos közleményére szerint a klub azonnali hatállyal felfüggesztette az összes kizárást a Groupama Arénából.

Ecclestone szerint nem biztos, hogy visszatér a régi időmérő

2016.03.24. 18:20
A Forma-1 kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone szerint egyáltalán nem biztos az, hogy visszatérnek az időmérő korábbi lebonyolítási rendjéhez.

Élő tévéközvetítések: Pályán az U21-es válogatott

2016.03.24. 08:50
Európa bajnoki selejtezőt játszik ma az U21-es válogatottunk.

Futsal: három góllal nyertek az olaszok – a bírónak is köszönhetik

2016.03.22. 19:50
A magyar futsalválogatott sokáig döntetlenre állt az olaszok elleni vb-selejtező play off mérkőzésen, de a második félidőben a vendégek.

Fegyelmi: 300 ezres büntetés a Csepelnek

2016.03.22. 18:00
A Csepel–FTC II NB III-as meccsen történtek miatt 300 ezret kell fizetnie a pályaválasztónak.

Futsal: bravúr kell

2016.03.22. 14:10
A magyar futsalválogatott kedden 18 órakor lép pályára világbajnoki selejtező play off mérkőzésen, Olaszország ellen a miskolci Generali Arénában.