Csütörtökön folytatódik a nagyüzem az Európa-liga selejtezőjében, de képernyőre kerül némi tenisz, kézilabda, NBA és NFL is.

11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma (Eurosport 2)
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma (Digi Sport 1)
12.00: Kerékpár, Tour de France, 18. szakasz, Méribel–La Roche-sur-Foron, 175 km (Eurosport 1)
16.00: Labdarúgás, Európa-liga selejtező, Teuta Durrës–Granada CF (Sport 2)
18.00: Labdarúgás, Európa-liga selejtező, Lokomotiv Plovdiv–Tottenham Hotspur (Sport 2)
18.45: Kézilabda, Bajnokok Ligája csoportkör, Motor Zaporizzsja–Barcelona (Sport 1)
19.00: Labdarúgás, Európa-liga selejtező, Hibernians FC–MOL Fehérvár FC (M4 Sport)
19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma (Digi Sport 3)
20.00: Labdarúgás, Európa-liga selejtező, Shamrock Rovers FC–AC Milan (Sport 2)
20.45: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Brighton–Portsmouth (Digi Sport 2)
20.45: Kézilabda, Banjnokok Ligája csoportkör, Porto–Elverum (Sport 1)
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille–St.-Étienne (Digi Sport 1)
21.05: Labdarúgás, Európa-liga selejtező, Budapest Honvéd–Malmö (M4 Sport)
Péntek, 1.00: Kosárlabda, NBA rájátszás, Boston Celtics–Miami Heat (Sport 1)
Péntek, 2.20: Amerikai futball, NFL alapszakasz, Cleveland Browns–Cincinnati Bengals (Aréna 4)

Nyitó kép: MTI/Illyés Tibor

Külföldi labdarúgás,Európa-liga,Kézilabda,kosárlabda,Tenisz,NBA,kerékpár,NFL,Kézilabda BL,Amerikai futball,Tour de France,Angol Ligakupa,Ligue 1

Tokió 2020: világrekorddal aranyérmesek az olaszok

2021.08.04. 12:30
Az olasz csapat világcsúccsal győzött a férfiak üldözéses csapatversenyében a tokiói olimpián.

Tokió 2020: világrekordeső a pályakerékpárosoknál

2021.08.03. 11:50
Több világcsúcs is született a pályakerékpáros versenyek mai napján. Az aranyérmeket holland és német csapatok szerezték.

Tokió 2020: győzött és olimpiai negyeddöntős a női kézilabdacsapat!

2021.08.02. 10:40
A magyar női kézilabda-válogatott 26-23-ra legyőzte Svédországot és csoportjából a negyedik helyen továbbjutva bejutott a negyeddöntőbe!

Arany-kupa: otthon tartották a trófeát az amerikaiak (videó)

2021.08.02. 10:00
A házigazda Egyesült Államok nyerte az Arany-kupát, miután 1-0-ra legyőzte a címvédő Mexikót a döntőben.

Labdarúgás: a Lille nyerte a Francia Szuperkupát (videó)

2021.08.01. 22:50
A bajnok Lille 1-0-ra legyőzte a PSG-t a döntőben és így elhódította a Francia Szuperkupát.

Tokió 2020: óriási meccs után dőlt el az orosz házidöntő teniszben

2021.08.01. 15:50
Az Anasztaszija Pavljucsenkova, Andrej Rubljov kettős nyerte a vegyes párosok orosz házidöntőjét a tokiói olimpia tenisztornáján.

Tokió 2020: Alexander Zverev a férfi tenisz olimpiai bajnoka

2021.08.01. 12:15
A német Alexander Zverev nyerte a férfiak olimpiai teniszversenyét, miután a döntőben legyőzte az orosz Karen Hacsanovot.

Tokió 2020: nem sikerült a duplázás Bencicnek, cseh arany a női párosoknál

2021.08.01. 10:15
A világelső Barbora Krejcíkova, Katerina Siniaková cseh kettős nyerte a női teniszezők párosversenyét a tokiói olimpián.

Tokió 2020: Belinda Bencic a női tenisz olimpiai bajnoka

2021.07.31. 16:30
A svájci Belinda Bencic győzelmével zárult a tokiói olimpia tenisztornájának női egyes versenye.

Tokió 2020: megvan a női kézilabdázók első győzelme!

2021.07.31. 14:00
Három vereséget követően a magyar női kézilabda-válogatott 29-25-re győzött Spanyolország ellen a tokiói olimpián és így életben tartotta továbbjutási reményeit.