Ma kevés közvetítéssel kell beérnünk a képernyő előtt

Szokatlan módon kimarad a labdarúgás, be kell érnünk német kézilabdával, amerikai baseball-meccsel, és a darts World Grand Prix-vel. Persze a Roland Garros és a Giro mellett.

10.55: Tenisz, Roland Garros, negyeddöntő (Eurosport 1, Eurosport 2)
12.10: Kerékpár, Giro D`Italia, 4. szakasz, Catania–Villafranca Tirrena, 140 km (Eurosport 2)
13.45: Lóverseny, Kincsem+Tuti (Sport2)
19.00: Darts, World Grand Prix, 1. nap (Arena4)
19.00: Kézilabda, német Bundesliga, THW Kiel–Hannover (Sport1)
22.00: Baseball, MLB rájátszásmérkőzés, Oakland Athletics-Houston Astros (Sport2)
Szerda, 3.00: Kosárlabda, NBA döntő 4. mérkőzés, Miami Heat–Los Angeles Lakers (Sport1)

Kézilabda,kosárlabda,Tenisz,NBA,kerékpár,darts,Roland Garros,Giro d` Italia,baseball

Tokió 2020: több mint 30 lőtt gól ellenére sem volt esély a győzelemre

2021.07.29. 14:15
A magyar női kézilabda-válogatott 38-31-es vereséget szenvedett az Orosz Olimpiai Csapattól és így nagyon nehéz helyzetbe került a továbbjutási …

Tokió 2020: amerikai és lett diadal 3x3-as kosárlabdában

2021.07.28. 16:05
A nőknél az amerikai, míg a férfiaknál a lett válogatott nyerte az ötkarikás játékokon debütáló 3x3-as kosárlabda döntőjét.

Tokió 2020: Primoz Roglic a férfi időfutam bajnoka

2021.07.28. 10:30
A szlovén Primoz Roglic meggyőzőnek mondható fölénnyel nyerte a férfiak időfutamát a tokiói olimpián.

Tokió 2020: Vas Kata Blanka negyedik hegyi kerékpárban!

2021.07.27. 09:20
Vas Kata Blanka szenzációs versenyzéssel a negyedik helyen végzett a női hegyi kerékpárosok versenyében. A dobogó mindhárom fokára svájci versenyző állhat fel.

Tokió 2020: Brazília legyőzte a magyar csapatot, nehéz helyzetben a mieink

2021.07.27. 05:45
A magyar női kézilabda-válogatott 33-27-re kikapott Brazíliától és második vereségét követően nehéz helyzetbe került.

Tokió 2020: drámai verseny után brit aranyérem hegyi kerékpárban

2021.07.26. 10:10
Az olimpia egyik legdrámaibb versenyét hozta a férfi moutain bike döntője. Az aranyérmet végül a brit Thomas Pidcock nyerte, Parti András a 32. helyen ért célba.

Olimpiai Híradó: Szilágyi Áron történelmet írt - július 24.

2021.07.24. 17:35
Már az első hivatalos versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a tokiói olimpián. A nyitónapon összesen 11 aranyérem talált gazdára.

Tokió 2020: Richard Carapaz 25 év után aranyérmet nyert Ecuadornak!

2021.07.24. 10:30
Az ecuadori Richard Carapaz magabiztos versenyzéssel nyerte meg a férfiak országúti mezőnyversenyét. Valter Attila teljesítette a távot

Kosárlabda: Hanga Ádám a Real Madridba igazolt!

2021.07.23. 19:40
A Real Madrid kosárlabdacsapata bejelentette, hogy szerződést kötött a Barcelonától távozó Hanga Ádámmal.

Olimpiai Híradó: brazil és mexikói győzelem a futballrangadókon - július 22.

2021.07.22. 18:05
Brazília Németországot, míg Mexikó Franciaországot verte könnyedén az olimpiai férfi futballtorna első fordulójában.